Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny ogród słonecznej safikey

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród słonecznej safikey

safikey 17:47, 24 sie 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Mój Hibiskus kwitnie i jest oblepiony pękami
















____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 18:28, 24 sie 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
na Rudbekii co chwila można znaleźć innego motyla, a że obok kwitnie Budleja to owady mają raj











ale nadal czekamy na deszcz a tu niestety nic już chyba 2 miesiące nie padało
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
18:36, 24 sie 2015
safikey napisał(a)
Mój Hibiskus kwitnie i jest oblepiony pękami







Safikey prawdziwy królewicz ten hibiskus
Nie widziałam nigdy takiego,niesamowity kolor,bardzo energetyczny.A listki ma takie ciemno brązowofioletowe czy to aparat przekłamuje kolor? Jak pączki się rozwiną to będzie niesamowite bo cały oblepiony kwiatami.Wiesz jaka to odmiana? Okrywasz go na zimę? Jest wymagający? Zrób zdjęcie potem
18:37, 24 sie 2015
Rośliny pomimo braku deszczu masz w całkiem dobrej kondycji,u nas też sucho
safikey 19:45, 24 sie 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Aniaaa napisał(a)
Rośliny pomimo braku deszczu masz w całkiem dobrej kondycji,u nas też sucho



Aniuuu rosliny na rabatach czasami wieczorem podlewam, ale trawe już dawno sobie odpuscilam
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 19:51, 24 sie 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Aniaaa napisał(a)

Safikey prawdziwy królewicz ten hibiskus
Nie widziałam nigdy takiego,niesamowity kolor,bardzo energetyczny.A listki ma takie ciemno brązowofioletowe czy to aparat przekłamuje kolor? Jak pączki się rozwiną to będzie niesamowite bo cały oblepiony kwiatami.Wiesz jaka to odmiana? Okrywasz go na zimę? Jest wymagający? Zrób zdjęcie potem


Aniuuu ta odmiana hibiskusa to hibiskus wielokwiatowy Marvelous, rzeczywiscie ma ciemniejsze liscie, niestety chyba tak na raz nie bedzie oblepiony kwiatami, bo one kwitna partiami czyli jedne kwitna, przekwitaja, a kolejne kwitna.

Na zime obsypalam tylko przy ziemi kora a wiosna podcielam do ok w0 cm wszystkie lodygi- gdzies wczesniej sa zdjecia takich kilkutkow - i myslama że pezemarz, bo nic nie odbijalo a potem jak ruszyla wegetacja to bardzo szybko ppodrosl i cieszy oczy.
Więc wydaje mi się, że wymagajacy nie jest, za to bardzo ozdobny
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
19:58, 24 sie 2015
Dziękuję za odpowiedź.To faktycznie niewymagający a jak potrafi się odwdzięczyć Widzę,że motyle uwielbiają rudbekię a jeśli obok jeszcze jest budleja tak jak u Ciebie to już raj dla nich
Karol99 20:45, 24 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
safikey napisał(a)
Mój Hibiskus kwitnie i jest oblepiony pękami


















Ale ten hibiskus ładny, pierwszy raz widzę taką odmiane.

Widzę też na zdjęciu miskanty Zebrnisuy, dobrze się u Ciebie sprawują?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
safikey 22:35, 24 sie 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Karol,
Wszystkie trawy sa jakoś tak bezproblemowe u mnie a miskanty zebrinusy mimo iż nie kwitna ozdobnie jak np. Rozplenice, czy trzcinniki sa ozdoba same w sobie, bo sa wielkie i maja ozdobne liscie.

A hibiskus zakupiony w przyroznej szkolce roslin. Ale rzeczywiscie ladnie wyglada a w realu jest jeszcze bardziej ozdobny
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
MirellaB 14:25, 25 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Bardzo ładny ten Hibiskus
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies