Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

hanka_andrus 22:36, 07 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zbyszku! I to jest optymistyczna przepowiednia i prognoza!

Wiosna zawita 21 marca! Czyli już niedługo,coraz bliżej!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
maria_kalino... 11:15, 08 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Zbysiu, ubieraj ciepłe gatki, onuce i walonki przymusowo,
Bo Ci się odmrozi to, tamto i owo.

____________________
Maria - Moje krzewy
Milka 13:43, 08 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dziękuję Zbyszku, że tak pięknie mnie wpasowałeś. Wierszyk super i chyba dobrze prognozowany

U mnie ciut cieplej! W nocy tylko -11
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
abrakadabra 15:50, 08 lut 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
Zbyszku, nie wiem jak to możliwe, ale ja dopiero trafiłam do Twojego wątku. A tyle już siedzę na Ogrodowisku…

Zwabił mnie tu Twój słynny jałowiec, którego już kilka razy podziwiałam w innych wątkach. Byłam do tej pory przekonana, że to okaz kupiony i to za niezłą sumkę
A tu mnie taka niespodzianka spotkała! Uśmiałam się setnie czytając przygotowania do zabiegu, a później oglądając zdjęcia, filmik (też nie wiem jak cały dział filmy przegapiłam…) i czytając wasze relacje
Przesympatycznie tam wszyscy wyglądacie

Akcja jałowiec rewelacyjna! Czytałam prawie do rana, ale już sił pisać nie miałam.
Jestem w połowie wątku już

A mam jeszcze pytanie odnośnie jałowca. Czy ty go czymś, Zbyszku, pomalowałeś? Widziałam gdzieś w innym wątku (teraz nie mogę znaleźć gdzie) zdjęcie na którym ma jakby lśniące gałązki.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
zbigniew_gazda 16:36, 08 lut 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Witaj Magdo. Cieszę się bardzo że zaglądnęłaś do mnie. Operację z cięcia wspominamy do dzisiaj i zawsze będziemy wdzięczni całemu zespołowi operacyjnemu. Nie jest niczym pomalowany . Kora przyjmuje taką barwę po deszczu. Może to i dlatego że przez naście lat główne gałęzie były schowane w cieniu i nie były wysuszane przez słońce i wiatr. Bardzo bym chciał aby tak pozostało .Pozdrawiam i zaglądaj od czasu do czasu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Bogdzia 16:47, 08 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A ja jak czytałam o tym cieciu miałam wielkie wątpliwosci czy ta roślina się do takiego cięcia nadaje i cieszę się że się myliłam bo efekt bardzo mnie zaskoczył.Bardzo mi się podobają te gałązki tak fajnie ułożone czyli dobrze wybrane z całego krzaka. Ale wiadomo wielkiej klasy specjalista tu rządził. (zaraz mnie ktoś ochrzani że nie rządził specjalista tylko rzadziła specjalistka- szczególnie Marzenka uwielbia mi zwracac uwagę ale nie tylko ona) Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 16:52, 08 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No tak, u nas z tym problem ; pani minister czy ministerka

Obejrzałam całą relację z tego wydarzenia i posiadając podobne lub większe okazy, zaryzykuję samodzielne cięcie. Zobaczymy na fotkach, jak mi wyjdzie bez wsparcia takiej ekipy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 17:01, 08 lut 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Irenko uda się na pewno. Jak co to podglądaj na naszych fotkach. Bogdziu - Szefową była Danusia to wiadomo ale całą robotę wykonali Witek i Rysiu. Na bieżąco uzgadniali między sobą co wyciąć a co pozostawić . Ani film ani zdjęcia tego nie oddadzą. To są spece nad specami !!!!
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
jotka 17:01, 08 lut 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Mnie przykład cięcia u Zbyszka dodał odwagi do cięcia w ogóle - z korzyścia dla wielu krzewów i drzew
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
abrakadabra 18:04, 08 lut 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
Bogdzia napisał(a)
Bardzo mi się podobają te gałązki tak fajnie ułożone czyli dobrze wybrane z całego krzaka.


No mnie właśnie te gałązki urzekły. Przepięknie wyszło.
Oglądałam trochę bonsai w sprzedaży - są piękne, nie powiem, ale większość w tym samym stylu. A tu taki rarytasik - zupełni inny. Zawsze mnie zastanawiało gdzie ten szczęściarz dorwał takie oryginalne cudo
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies