Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

jagoda99 16:21, 04 lut 2015


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Zbyszku dzieki ze mnie odwiedziles widze ze u Ciebie pieknie bialo
U mnie hohoho sniegu ze do czerwca nam sie nie stopi no ale co zrobic
Trzymam sie szufli jak piszesz zostawiam serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i malzonki
No chcialam jeszcze dodac ze fajnie tak u Was wesolo wierszykowo zawsze mozna spotkac tu Hanie super
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
hanka_andrus 17:25, 04 lut 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Hanusię tu przyciąga magia stron! Nie moje ojczyste to strony ale jakoś mi bliskie. Miałam przyjaciół z okolic Krosna, dogadywaliśmy się bez słów, no a przyśpiewki w biesiadnej kompanii to nam pasowały, jakbyśmy pod jedną strzechą urodzeni byli.
Stąd moje ciągoty, chociaż najdalej w tym kierunku to dotarłam tylko do Krynicy.
POzdrawiam, Zbyszku Twoją rodzinę i Twych gości!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 19:21, 04 lut 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11162
Aniu, Nikita, Agatko trzymamy się jakoś i też mi tęskno do wiosny. Ale są oznaki że idzie ku dobremu- dzień już dłuższy wyraźnie a ptaszki chyba zaczynają się rozglądać za partnerem na przyszły sezon. Pozdrawiamy Was serdecznie.

Jagódko dzięki za wpis. Jak wczoraj poczytałem u Ciebie że Ameryka się zmieniła to pomyślałem że Ci zazdroszczę że jesteś tam. U nas robi się niebezpiecznie. Jest wesoło, wierszykowo ale swoje myślimy.

Haniu a tego nie wiedziałem, że spotkałaś przyjaciół spod Krosna. Tak tutaj naród bardzo rozśpiewany jest. Dawniej przy każdym większym krośnieńskim zakładzie pracy była kapela. Np. przy Fabryce Obuwia Sportowego była kapela "Jacoki". Niestety przyszło "nowe", padła fabryka i kapela. Wyszperałem poniższe nagranie tej kapeli i przepraszam za b. kiepski obraz. Był czas, że w każdym koncercie życzeń Radia Rzeszów nie obyło się bez "Kukułeczki". To dla Was Aniu,Nikito,Agatko,Jagódko,Haniu.
Ale wybaczcie- to Hanię proszę do tego walczyka. Haniu chętnie bym z Tobą zaśpiewał pierwszym lub drugim głosem.

https://www.youtube.com/watch?v=0FrCTXr7jwQ
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Karol99 19:26, 04 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
No całe szczęście że wiosna się po malu zbliża. Ale faktycznie dni są już wyraźnie dłuższe
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Bogdzia 20:14, 04 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jacoków posłuchałam ale duetu Ty i Hania tez bym chętnie posłuchała.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasiek 00:30, 07 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Zbyszku i u mnie tez taka piekna zima, i dobrze, tak ma byc, w koncu dopiero luty mamy
Dziekuje za swietne wierszyki i wierszyk ,, osobisty´´ u mnie, usmialam sie serdecznie
Pozdrawiam cieplutko lecz zimowo
____________________
Bawarka
Mirella 08:12, 07 lut 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Zostawiam pozdrowienia z mroźnego ogrodu i z błękitnym niebem nad nim
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
zbigniew_gazda 10:20, 07 lut 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11162
Dzięki Wam za wizytę i wszystkim osobiście odpisałem.

Nie chce ta biała macocha
zrezygnować i odejść do morza.






Ale co tam, wczoraj
jak kupowałem kilo soli,
nabyłem też takie cudo
i cieszę się do woli.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kasik 10:34, 07 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Zbyszku- coś ostatnio mało mnie u Ciebie, ale cichaczem zagladam. czy wierszyków jakiś nie ma?
Oczywiscie nie zawodzicie z Hanią.

Walczyka z sentymentem odsłuchałam - mówią, że "Kasi i Jana dola wyśpiewana"

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasiek 10:38, 07 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Piekne fotki zimy Zbyszku, cieszmy sie nia bo taka krotka jest...I taka niespokojnie piekna... I robaczki nam wymrozi
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies