Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

roma2 21:31, 16 lut 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Dziękuję za odwiedziny. Bywam cicho u Ciebie i jesteś moim pocieszeniem, że wszystko można. Całusy dla całej Rodzinki.
____________________
Komendówka
Karol99 14:22, 18 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Pamiętam, że kiedyś radykalnie potraktowałeś swoją wierzbę hakuro. Ja zamierzam zrobić podobnie ze swoją, tylko rany będą trochę mniejsze. Więc zapytuje, czy zabezpieczałeś rany po cięciu? Pozdrawiam.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
zbigniew_gazda 17:56, 18 lut 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Roma byłem u Ciebie i wszystko widziałem. Też mieszkaliśmy w bloku. Aż pewnego dnia przyszło olśnienie. Wziąłem łopatę i zacząłem kopać fundamenty. Powodzenia we wszystkich planach i pomysłach na piękny ogród.

Karol tak- przyciąłem radykalnie. Konary obciąłem 20 cm od pnia głównego i niczym nie smarowałem. Ale przyszedł na nią koniec. Zaczynają obsychać liście, brązowieją. Szefowa od samego początku namawiała mnie aby ją usunąć. Na wiosnę wywalę ją całkowicie. Dam albo iglaka na pniu albo miskanta Morning Light.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Karol99 19:24, 18 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
No niestety.. Ona jest krotkiwieczna..
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Rench 19:39, 18 lut 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Fajne takie odkrywcze spacery z wnuczką
U mnie śniegu było chyba najmniej z całego podkarpacia,a to co zostało to mi akurat na krokusach zalega.
Słoneczko dzisiaj świeciło ślicznie,tylko ja akurat w pracy przez okno mogłam oglądać.
Może i do mnie zawita ta wiosna nareszcie

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Milka 10:32, 19 lut 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale wnusia duża! i ona cudna i pierwsze krokusy, u mnie szelmy wylazły i śpią...chyba słoneczka mało
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasya 10:38, 19 lut 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41915
zbigniew_gazda napisał(a)


Karol tak- przyciąłem radykalnie. Konary obciąłem 20 cm od pnia głównego i niczym nie smarowałem. Ale przyszedł na nią koniec. Zaczynają obsychać liście, brązowieją. Szefowa od samego początku namawiała mnie aby ją usunąć. Na wiosnę wywalę ją całkowicie. Dam albo iglaka na pniu albo miskanta Morning Light.


zaraz po kwitnieniu ?

czy jak obetne ją mocno, tak powiecmy w promieniu 25-30 cm od pnia glownego, tzn calkowicie zeszloroczne przyrosty to ona sie ladnie zagęsci potem ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Bogdzia 19:19, 19 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wnusia wiosenna jak pierwszy krokusik. Kwiatki i dzieci to taka radosc bez zadnych zaciemnień i skaz. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zbigniew_gazda 20:23, 20 lut 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Renata tak naprawdę to w ogrodzie jeszcze nic nie robię. Może jutro pójdzie piła w ruch i obetnę niektóre drzewka i suche trawy powycinam. Niech się ociepli.

Miłka jak się cieszę że i u mnie zawitało słoneczko w postaci Twojego avatarka. U nas śnieg jeszcze leży. Podobno już noce maja być bez przymrozków. Wystartowała piwonia krzewiasta i nakryłem bo z kwitnienia byłyby nici. Wnusia rozwija się fajnie. Tydzień temu była w Pradze z rodzicami. Teraz bez przerwy oglada nagrane filmiki a szczególnie z jazdy metrem.

Kasiu tak zagęści się bo to wierzba przecież jest. Zobacz jak było u mnie. Z tych pąków porosły znowu nowe gałązki i utworzyły kulę.




Bożenko masz rację. Ile to trzeba uwagi poświecić w dzisiejszym Świecie aby chronić przed skazami.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
monteverde 20:31, 20 lut 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
zbigniew_gazda napisał(a)
Gosiu taki całus to rozumiem. Dzięki.

Renatko dobrałaś świetne foty do tekstu. Ściągam czapkę z głowy. Co do dalszych miesięcy - pożyjemy zobaczymy.


Wychodzimy dziś w południe z wnusią na spacerek, patrzymy a pod świerkiem wiosna! Są pierwsze krokusy.





Piękną wiosnę Zbyszku pokazujesz śliczna dziewczynka pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies