Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

hanka_andrus 11:58, 07 lut 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zbyszku, ja to już do chóru, ani do duetów z głosem się nie kwalifikuję, najwyżej jako ''zapiewajło" czyli melodię zacząć, słowa poddać.
Ale myślę, że po łyku śliwowicy, to i ta chrypka by mi wyszła niczym u Edith Piaff.

Pozdrawiam.

U nas jedynka na plusie i mżawka, oj będzie wieczorem ślizgawka!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 19:11, 07 lut 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Kasiu z Zielonej Góry zaglądaj często. Nie znamy z Hanią dnia ani godziny kiedy znowu się coś wykluje.

Kasiu z Bawarii ha ha najbardziej pewnie nam chodzi o te robale. Z pieskiem chodzę ścieżkami wśród domów i ślisko jest. W polach drogi zawiane śniegiem i trzeba czekać aż zrobi się plusowa temperatura.

Haniu byli i są artyści co z chrypką pięknie śpiewają. A dobrze zacząć to też duża sztuka.

Śliwowica czy też podlejszy trunek
dobrze robią nie tylko na frasunek.
Dwa kielonki omaszczą również gardełko
i śpiew piękny- niczym po masełku.

Dawno temu prawie przed wiekami
grało się i śpiewało z kumplami.
Ale studenty puste kieszenie miały
piły piwsko i ogórkiem zakąszały.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 19:39, 07 lut 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jakie piękne muzyczne zdjęcie!
Co tam sesyja, grunt fantazyja!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ZbigniewG 19:51, 07 lut 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
jak widać jedni śpiewali a inni (w mniejszości) nad projektami ........ się pochylali
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Kasik 20:00, 07 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Zbyszku- chciałoby sie być i Was czytać bez końca. Już pisałam, że wywołujecie z Hanią uśmiech za każdym razem.
Nie chcac podkreślać Waszych dojrzałych lat - chciałabym życzyć sobie za kilkanaście lat takiego błyskotliwego poczucia chwili.
Jestem wciąż i ciągle pod wrażeniem.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
hanka_andrus 20:48, 07 lut 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
ZbigniewG napisał(a)
jak widać jedni śpiewali a inni (w mniejszości) nad projektami ........ się pochylali

Ale i tak na jedno wyszło! Przez życie jednak lepiej śpiewająco i z przytupem, no nie?
Ech, te hołubce w kwadracie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 08:45, 08 lut 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Haniu święta racja. W życiu jest czas na śpiew ale i jest czas na powagę. Nie będę taił, że Pan Rektor dał mi nagrodę za bardzo dobre wyniki egzaminów ha ha ha.

Zbyszku byliśmy na różnych specjalnościach i akurat gitarzystom wypadało jutro wojsko- a że już umieliśmy rozebrać i złożyć zamek karabinu, to była chwilowa laba.

Kasiu dziękuję w swoim imieniu i Hani. Jedz czosnek i płatki owsiane codziennie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
malgorzata_s... 11:55, 08 lut 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No proszę jakie wspominki cudne U mnie dzisiaj koniec świata. Śnieżyca i wiatr taki że łopata na nic. Trzeba poczekać aż wiatr przestanie zasypywać co się odsypie Chyba trunek na frasunek w ruch pójdzie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bogdzia 14:24, 08 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No proszę jakie wspominki cudne U mnie dzisiaj koniec świata. Śnieżyca i wiatr taki że łopata na nic. Trzeba poczekać aż wiatr przestanie zasypywać co się odsypie Chyba trunek na frasunek w ruch pójdzie


O jaka dobra rada.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
isia33 15:13, 08 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Witaj, jestem u mojej mamy i widoki za oknem takie same Na dodatek wieje, więc może być wesoło. Mąż przed chwilą wyjechał do domu, bał się, że nie dojedzie do Dukli. Uroki Przełęczy Dukielskiej Ależ ja tęskniłam za taką zimą, nawet za tymi zaspami
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies