Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zawitka 08:09, 30 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Wnusio leży i zastanawia się co Oni będą robili ----gratulacje DZIADKOM i RODZICOM Zbyszek czy u Ciebie była susza bo nie widać ani po trawie ani po roślinach ani ciut ciut Pozdrawiam i lecę kupić Flamentarz ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zbigniew_gazda 08:17, 30 wrz 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Haniu z tego odnawiania kręgosłup wysiada niestety. Na ten rok jeszcze jedna robótka mnie czeka. Z rana już rosa długo się utrzymuje i to mi przeszkadza. A tylko czekać jak pojawia się przymrozki. Mały rośnie i za chwilę będzie chciał wstawać.

Mirka - to był chyba błąd z hortensjami pod świerkiem. Codzienne podlewanie w czasie suszy i jak jakaś woda pojawiła się w zlewie- wszystko szło dla hortensji. Tam by pasowały inne rośliny.

Kasiu pierwszy raz słyszę że można zjadać miechunkę. Muszę poszperać w necie. Ale to w wolniejszym czasie. Pozdrawiam a teraz do roboty.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 08:25, 30 wrz 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Halinko zauważyłem wpis, to jeszcze odpowiem. Dziękujemy bardzo i niech mały zdrowo rośnie. Susza była ogromna a deszcz nie padał z 2 miesiące (ostatnio trochę nawodniło). Widać widać suszę, trawa była wypalona, jeżówki padły. I powiem Ci że berberysy, tawuły, juka, iglaki to są rośliny na zmieniający się klimat. Gdybym miał 50 lub 60 lat to bym zrobił rewoltę pod świerkiem. Pozdrowienia zasyłam. Odwiedzę Was wszystkich ale nie w tej chwili.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
MirellaB 18:24, 02 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zbyszku nigdy bym nie pomyślała, że rozchodnik może tak fantastycznie wyglądać z kostrzewą siną - bardzo ładnie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kasiek 19:35, 08 paź 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Gdzie jestes ?
____________________
Bawarka
Milka 06:17, 09 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale masz umyty i podlany ogrod
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 18:07, 09 paź 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Na rewoltę zawsze może się znaleźć sposób. Zaproś jakiego młodego na piwo, i sam zobaczysz jak szybko się uwinie. A że nie Twoim sposobem, to cóż = każda rewolucja przynosi straty, nie tylko w ludziach.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 18:09, 09 paź 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
2 października, stuknęła Tobie piątka na Ogrodowisku! Gratulacje, i kolejnych piątek przy piątku.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 20:11, 09 paź 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Mirella też mi się to zestawienie podoba. A obydwie rośliny na suszę są idealne.

Kasiu już jestem. na ten rok prace remontowe zakończone.

Irenko był umyty i podlany. Od 2 tygodni znowu susza.

Haniu - na piwo chętni czekają pod sklepem. Gorzej z robotą jest. No tak, są straty ale i zyski. Towarzysz Lenin do dzisiaj stoi na niejednym cokole.
Faktycznie - 5 latek stuknęło na Ogrodowisku. Doskonale pamiętam ten dzień jak zacząłem opisywanie naszego przydomowego ogródka. Dzięki za piękny prezencik.
Z tej okazji nadleciał dron (przepraszam wrona) i cyknęła kilka fotek z góry.
Widać że susza zrobiła swoje. Może następny rok będzie lepszy.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 20:11, 09 paź 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Mirella też mi się to zestawienie podoba. A obydwie rośliny na suszę są idealne.

Kasiu już jestem. na ten rok prace remontowe zakończone.

Irenko był umyty i podlany. Od 2 tygodni znowu susza.

Haniu - na piwo chętni czekają pod sklepem. Gorzej z robotą jest. No tak, są straty ale i zyski. Towarzysz Lenin do dzisiaj stoi na niejednym cokole.
Faktycznie - 5 latek stuknęło na Ogrodowisku. Doskonale pamiętam ten dzień jak zacząłem opisywanie naszego przydomowego ogródka. Dzięki za piękny prezencik.
Z tej okazji nadleciał dron (przepraszam wrona) i cyknęła kilka fotek z góry.
Widać że susza zrobiła swoje. Może następny rok będzie lepszy.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies