Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 11:19, 23 sty 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Iza bardzo dziękuję za pochwały i ze odwiedziłaś moje skromne progi.

Haniu występy były wyśmienite. Były wierszyki i piosenki oddzielnie dla babć i dziadków. Dzięki.

Mróz ścisnął glebę dokładnie dookoła
że nie ma szansy znaleźć coś do dziobka.
Trzeba ratować tę gromadkę wesołą
ale jak? nie wezmę ich przeca do środka.

W magazynach są jadalnie wszelakie
a jedna z nich znalazła się na drzewie.
Skrzydlaci pałaszują karmę ze smakiem
cosik nawet bąkają - że będę w niebie.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 11:22, 23 sty 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Mus dokarmiać zwierzaki.
Ja karmnika nie mam,
ale sypię ziarno popod krzaki.
Tam rządzą kosy, wróble i sikor gromada.
I mam nadzieję, że każdy z nich się najada!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
mira 17:27, 23 sty 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041






Zbyszku zima Ci zleci ani nie wiadomo kiedy przy takim nawale imprez

Takie słomiane "wyroby" kiedyś gdzieś widziałam albo w TV albo czytałam w jakimś Sielskim życiu, facet wytwarza takie wielkie różne "postaci" i ma wystawy gdzieś we świecie.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
an_tre 22:21, 23 sty 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Piękne są te chwile z przedszkola my też jako już okrzepli dziadkowie uczestniczyliśmy w takiej imprezie u wnusi Zuzi na miejscu i u wnusia Piotrusia w Oliwie niezapomniane chwile, mali artyści czarujący, prawda Zbyszku
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
zbigniew_gazda 08:36, 25 sty 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Mira - no to muszę zapytać w naszym ośrodku kultury, skąd mają te postaci. Podobno zima w odwrocie jest.

Aniu tak właśnie - chwile czarujące. A widzę również jak bardzo przedszkole rozwija dziecko.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 09:07, 25 sty 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zbyszku, dla nas takim miejscem rozwijającym było podwórko, a teraz na podwórko dzieci nie są wypuszczane. To gdzie ma nauczyć się integracji z rówieśnikami?

Miłego dnia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 15:04, 25 sty 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Haniu tak było dawniej. Graliśmy w dupoka, klasy, piekarza, pliszki, bawiliśmy się w wojnę i wiele innych zabaw. Nasz sąsiad miał na stanie buhaja który zabezpieczał przyrost naturalny okolicznego bydła. Stanowisko "rozrodcze" było zaraz za płotem - a więc przechodziliśmy przyspieszone szkolenie w tym zakresie. Nikt się nie przejmował że dzieci mają uciechę.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 15:42, 25 sty 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Szkoła życia jednym słowem! I nikt nie słyszał o genderach, seksizmie, itp. wymysłach.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basilikum 09:04, 28 sty 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Zbyszku jakie piekne auto stoi przed twoim domem to na pieerszym zdjeciu w tym watku

Musze odszukac w notatkach taka piekna mysl o wchowaniu dzieci. Bylo cos tak, ze skakac przez plot, ukrasc jablko z ogrodu sasiada, moczyc nogi w kaluzach, spac pod namiotem, szukac dzdzownic, moga nasze dzieci teraz. Ogladanie TV i kolorowanie malowanek zawsze moga nadrobic w Domu Starcow
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hanka_andrus 09:12, 28 sty 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Izabelko, masz stuprocentowa rację! Młodość ma swoje prawa, I nawet błędy się wybacza. A kiedy mają poznać prawdziwe życie? Przed telewizorem?

Zbyszku, Słyszę, że już ptaki z wyraju wracają. Czy coś słyszałeś u siebie?
Bo u mnie na razie deszcz. I nic się nie chce!
Pozdrowienia załączam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies