Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 20:46, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lojalna_ napisał(a)
Ta mi sie podoba piekna ...



To William Shakespeare sadzony w czerwcu, mocno przypalany w upały, przesadzony w lekki cien, zżarty przez plamistośc a teraz postanowił zakwitnac i ma kolejne pąki za rok mam nadzieję na szał!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 20:46, 16 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jak chciałbym coś bardzo doradzić to od czytania tych wszystkich nazw w głowie mi się zagotowało nie ogarniam tematu. Mogę tylko powiedzieć, że połączenie purpury z bladym różem jest tak cudowne, że najlepiej wywaliłbym wszystkie żółte byliny i zastąpił taką kolorystyką... tylko troszke jednak szkoda.
Teraz dałaś mi do myślenia... a może ja też posadze jakieś róże, świat oszalał
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
aleksandra_g 20:47, 16 wrz 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
rozumiem, ja przez lato miałam mały czas ustawiony więc już tak zostawię ale w następnym sezonie będę metodą prób i błędów ustawiać bo teraz chyba za mało było, na szczęście wodę czerpie ze studni a nie z kieszeni

jeszcze raz dziękuję! podziwiam Cię nie tylko za piękny ogród ale głównie za tą cierpliwość odpisywania wszystkim na wszystkie pytania
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Agania 20:53, 16 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tego potrzebuję na moim przed ogródku,......Madrzen cytuj mi tu zaraz...bo mi tętno rośnie niebezpiecznie i miałam stresa dzisaj wielkiego, muszisz mię coś dać na oddecha...najlepiej u mnie...jak siem nazywają te cuda


buźka wielka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Donia72 20:55, 16 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Agania napisał(a)
Tego potrzebuję na moiom przed ogródku,......Madrzen cytuj mi tu zaraz...bo mi tętno rośnie niebezpiecznie i miałam stresa dzisaj wielkiego, muszisz mię coś dać na oddecha



Mi też bardzo podoba się to zestawienie kolorów
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Agania 20:57, 16 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Doczekałaś cytowania na Tip Top, no gdzie jetseś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kondzio 20:57, 16 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzenko ja tez lubię kontrasty i to połączenie mi sie podoba
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:58, 16 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Agania napisał(a)
Doczekałaś cytowania na Tip Top, no gdzie jetseś
znając ja pewnie w ogrodach różanych hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agania 21:00, 16 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madrzeńko please...wracaj ku mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margarete 21:18, 16 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzena2007 napisał(a)
Popmponella dla Justyny Stychaz. Kolor mnie drażni...



I kolejne pączki purpurowe. Niby kazdy purpurowy ale jakże odmienne. Paleta barw przyrody jest nieskońćzona


Nie doradzę ci w twoich dylematach......nie doktoryzowałam sie jeszcze w różach, ba nawet do zwyj\kłego, prostego magistra mi daleko...
Od nazw róż - nowych i obco brzmiacych mam podobnie jak Łukasz mentlik w głwie (dobrze że znam i odrózniam swoje 9 odmian róż w swoim ogrodzie) ale jedno wiem na pewno - piekne są !!!!
A jak zrobisz nowa różanke z prawdziwego zdarzenia , taką przemyslaną i dopracowaną to....oszaleję z zachwytu...podobnie jak wszyscy! To pewnik a z aksjomatami jak w matematyce... nie polemizuje sie - są i już !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies