Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 21:19, 15 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
super marzenia wczoraj byłam w goczałkowicach ..wkładałam razem z mamą nos w róze..ludzie toche dziwnie na nas patrzyli ale co mysmy sie nawachały ...to nasze głowa boli


PS. trawy zarosły domek jaskiniowców, widac tylko te niebieskie łuki ...i dalej mnie jakos nie powala ten kolor ...za zimny jest

na końcu nasadzili łany lawendy ...przedudny widok



A ja chyba przesadzę moją srebrzystą kostrzewę.... Do lawendy...bo moja sina coś za zielona się zrobiła.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
an_tre 21:20, 15 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Marzena2007 napisał(a)

harmonia i piękno nie mogę się napatrzeć czy to widok z okna?
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Madzenka 21:24, 15 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tak Aniu, to widok z antresoli przy pokoju gościnnym. A jak się córka wyprowadzi za kilka lat to taki widok będe miała z sypialni Hi hi wie, że się czaję na jej pokój a ją przeniosę gdy będzie oryzjeżdzać w odwiedziny do naszej aktulanej sypialni
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:24, 15 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Chwilowo zamknięte. Idę czytac o rózach.


Konrad!!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
an_tre 21:28, 15 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Marzena2007 napisał(a)
Tak Aniu, to widok z antresoli przy pokoju gościnnym. A jak się córka wyprowadzi za kilka lat to taki widok będe miała z sypialni Hi hi wie, że się czaję na jej pokój a ją przeniosę gdy będzie oryzjeżdzać w odwiedziny do naszej aktulanej sypialni
dobry wybór, bo takie poranne widoczki z okna wróżą dobry dzień
pozdrawiam M
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Matka 21:30, 15 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Jak wystawowy ogród!piękny!
____________________
U Matki
Malgosik 21:36, 15 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Marzena2007 napisał(a)


Nigdzie mi się nie udało ich kupić. Nawet w sklepie internetowych uzyskałam info "niedostępne".

Po nieudanej próbie o nich zapomniałam...


Marzena, może Ty z rozpędu i mój ogród byś obsadziła?
____________________
Ogród na glinie
agniecha973 21:42, 15 wrz 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Marzena2007 napisał(a)

Queen muszę mieć dla jej poreclanowych kwiatów. W nózki pójdą inne niższe róże, francuzeczki gillotki i souvenir. Z tymi tez pragne się bliżej poznac.
A jak to nie pomoże to lyse nozki zaslonią seslerie i rozlenice



Ależ Królowa Szwedka absolutnie nie łysieje! Ona ma zdrowe liście cały sezon (u mnie ma koronkowe w tym roku, bo jakieś śliczne gąsienice upodobały sobie tylko ją), tylko te liście są dla mnie mało atrakcyjne, są drobne i matowe. Zdecydowanie wolę ciemne i błyszczące. Ona ma tylko taki specyficzny pokrój, wąski i strzelisty (też nie to co podoba mi się w różach). Za to kwiat bardzo lubię. No mógłby być trochę większy i trwalszy. I w sumie nie wiem o czym Pszczółka pisze tu A ja patrząc na nią, widzę (niestety) te marmurki na delikatnych, prawie przeźroczystych płatkach. Ja nie widzę ani marmurków ani przezroczystych płatków. Hmmm...
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Sebek 21:47, 15 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Chwilowo zamknięte. Idę czytac o rózach.


Konrad!!!!!


To ja też poproszę link
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Konstancja30 21:48, 15 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)


Iza odpowiedziałam u Ciebie

czy ktoś może coś więcej napisać o trwałosci kwiatów Queen of Sweden? Zamówiłam 1 szt, która posadzę obok The Alnwick Rose. Tra druga ma bardzo trwaly kwiat i kwitnie nielrzerwanie. A Queen?


przeczytałam i omal się nie utopiłam we własnej kawie bo jak pomyślałam, że tę habilitację machnęłaś tak "srana" od niechcenia to zrozumiałam, ze ja o różach nic !!! nie wiem ...

niestety must have MO nie było ... mam w zamian Queen i Alnwick i wyczytałam, że chcesz je posadzić towarzysko ... i chyba w mojej wizji wykopały Jubilee Celebration spod Jamsa Galway'a ... to za 'Scepter'd Isle' ... niestety purpury dojdą wiosną ...

Madżenka gdzieś przeczytałam, że Queen lubi ocienione miejsca ... i tu mam problemik ... prawda to ?
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies