Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

nicol21 14:36, 01 maj 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Ależ wstrętne te krewetki! Mam nadzieję, że tegoż nie mam u siebie, do tej pory z takim czymś się nie spotkałam u siebie.
Macham leniwie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
frezja 00:08, 03 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
wietrzyk napisał(a)
Obiecane fotki mojej uprawy eksperymentalnej
Ziemniaki:



co jedna to bardziej pracowita)świetny patent.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
wietrzyk 00:45, 04 maj 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Aga i Andzia ja nic nie wiem o greckich ziemniakach, tym bardziej o ich uprawie Co to za jedne?

Wiolu pomysł nie jest mój Przypomniałam sobie o nim tylko w odpowiedniej chwili

Ewa wybieramy się jak te przysłowiowe sójki za morze czas biegnie wprost szaleńczo, ale może w końcu się uda ja jestem niezmiennie chętna, mam tylko nadzieję, że Twój aparat uda się naprawić

Reniu niby niedużo i trawa trzyma się jeszcze, ale muszę być czujna
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 10:54, 04 maj 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Monika musimy się zdecydować co wolimy kreta czy robale Jak wykopuję te obrzydliwe pędraki to wolałabym kreta, ale jak widzę kopce na rabatkach to już nie jestem tego taka pewna

Monika wiem o której posesji piszesz. Jak dojeżdżam do świateł to głowę zawsze wykręca mi w prawo Te różowo-czerwone to moim zdaniem pigwowce. Piękne kwitnące drzewko jest też na skrzyżowaniu przy podstawówce w Puszczykówku.

Piorunku ano nie łysieją Ta rabata co prawda jeszcze młoda jest, ale też hortensje zasłaniają szmaragdy tak naprawdę tylko 2-3 miesiące w roku.

Magda ja raczej boję się, żeby ich nie przelac. Z wierzchu wydaje się, że ziemia jest sucha, ale jak wciskam palec to jednak wilgotno jest. Zrobiłam dziurki na spodzie worków, żeby woda nie stała. Na zdjęciach widziałam, że na worki poukładane były kępy słomy, pewnie, żeby ograniczyć parowanie od góry.

Widzisz Ewelina u Was wszystko lepsze Nawet pędraków niet.

Frezjo dziękuję Zobaczymy co z tego będzie
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 11:23, 04 maj 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Przez weekend nie wzięłam komputera do ręki, wykorzystałam ten czas i mężowskie ręce do prac ogrodowych. Więc relacja dopiero teraz

warzywka wysiane



ziemniaczki rosną



kanciki "się robią"




____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 11:29, 04 maj 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Do naszego oczka wprowadziły się, nie pytając o zgodę, dwie młode pary Miesiąc miodowy trwa...



jestem królem tego ogrodu...



____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 11:34, 04 maj 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Dla Marty Zielonej - buk Swat Margret, wiosenne kolorki



lilaki po raz pierwszy zakwitną w moim ogrodzie

Edward Harding



Krasawica Moskwy


Michael Buchner
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 11:38, 04 maj 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Zakwitła magnolia Yellow River



I jeszcze widoczki nocne



____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
jona 11:45, 04 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
wietrzyk napisał(a)




Jakby słońce zamieszkało na rabatce z tulipanami . Śliczne zdjęcie
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
MonikaH 14:34, 04 maj 2015


Dołączył: 17 sty 2012
Posty: 171
Hej
moje pigwowce kwitną na pomarańczowo, więc nie brałam ich pod uwagę, ale widzę na zdęciach, że ciemniejsze kwiaty też występują. Może się zmobilizuję dziś czy jutro i jednak się zatrzymam .
Asiu, robiłaś niedawno rozpoznanie wśród drzew, czy przychodzi Ci na myśl jakieś ładne mikro drzewko do max 3 m, na frontową rabatę?
____________________
Monika - Bez linijki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies