Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

zawitka 09:13, 23 lis 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Kasiu obejrzałam ten twój płot i masz rację dobry pomysł zaraz zapiszę tę farbę i na wiosnę będzie malowanie Reszta u mnie .Twój ogród cudowny czarodziejski O lecę do Milki bo znowu coś nowego ma ?????Buziole
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
MARIA 09:36, 23 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2014
Posty: 107
Kasia jakbyś mogła rzucić do mnie okiem
i poradą
dzięki
miłego dnia
____________________
Katkak 13:05, 23 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiulka u Marysi w wątku przeczytałam, że masz złotokap. Uważaj na niego bo jest silnie trujący, nawet pyłek kwiatowy jest trujący. Ale pewnie to wiesz. Ja też kiedyś miałam, ale potem się go pozbyłam, w obawie o Filipka (malutki był wtedy) Buziaki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
renatamama3 20:09, 23 lis 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kasiu ,a wiesz ,że za mą pięknotka chodzi chyba 4 sezon ,ciekawe czy ją w końcu kupię .Czytam,że remonty w domu ,u mnie wiecznie coś robimy ,wykończniówka trwa już 3 lata ,u dzieciaków nie ma jeszcze listew przypodłogowych u nas w sypialni również ,ha ha ,a w łazience dolnej halogenów z sufitem podwieszanym ,M obiecał ,że jak wróci z Łodzi ,ze szkolenia to się za niego zabierze,nawet się cieszę ,że nastał jesień ,bo nie ciągnie ,żeby robić na zewnątrz tylko wewnątrz .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
malgorzata_s... 20:23, 23 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
U ciebie to mnie nawet ten płot nie razi Jest tyle cudowności odwracających uwagę Buziam i miłego tygodnia
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kasiek 18:39, 24 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiu czarodziejko, sprawiasz, że (jeśli to możliwe) jeszcze bardziej uwielbiam Twój ogród . Ach, te korzenie... Uwielbiam... Też głosuję na dinusia . Twój perukowiec w ogóle jest cudny i prawdę mówiąc wcale nie trzeba czekać na jesień, bo piękny był nawet w czerwcu, oto dowód

Szkoda, że mój nie jest tak intensywnie wybarwiony. Chociaż jak go przycięłam (za Twoją radą) to młode listki były takie śliczne jak u Ciebie. W Twoim ogrodzie czuć magię, a wszystko to sprawiłaś swoimi rączkami . Dziś pożegnałam się z orzechem (tak jak planowałam nie wycięliśmy całego, ale w porównaniu do tego jaki był to niewiele zostało) i trochę się cieszę, bo się rozjaśni, posadzę coś pod nim, a z drugiej strony mi smutno i żal. I bądź tu mądry i pisz wiersze. Buźka Słonko.


O matko to Ty w czerwcu u mnie byłaś? O to to teraz zapraszam na maj lub lipiec

A co do perułkowca - to tym razem popisu jesiennego nie było - w zeszłym roku to była żatówa - patrz(klon historyczny):

A w tym ledwo ciepełkiem sie pokrył, w dodatku nie zsynchronizował się z sumakami...:

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:45, 24 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Milka napisał(a)


Ojej, wielkie dzięki
A mnie zachwyca twoja pergola, pomysłowe rozwiązanie i buduje klimat


Nie ma za co , jak jest pieknie to chwale głośno
Pergola czy altana? Bo pergola nazywam kontrukcje przy basenie a altaną miejsce ze stołem i siedziskami przy japońcu , a domek na narzędzia to altana babcina
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:46, 24 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
zawitka napisał(a)
Kasiu obejrzałam ten twój płot i masz rację dobry pomysł zaraz zapiszę tę farbę i na wiosnę będzie malowanie Reszta u mnie .Twój ogród cudowny czarodziejski O lecę do Milki bo znowu coś nowego ma ?????Buziole


To czekaj aż pomaluję, najpierw zobacz czy warto
I nie farba a podkład do malowania, bo farba kryje całkowicie a podkład lub bejca zostawia strukturę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:47, 24 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
MARIA napisał(a)
Kasia jakbyś mogła rzucić do mnie okiem
i poradą
dzięki
miłego dnia


Juz lecę, nie zawsze mam czas na forum i działam z opóźnieniem
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:56, 24 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiulka u Marysi w wątku przeczytałam, że masz złotokap. Uważaj na niego bo jest silnie trujący, nawet pyłek kwiatowy jest trujący. Ale pewnie to wiesz. Ja też kiedyś miałam, ale potem się go pozbyłam, w obawie o Filipka (malutki był wtedy) Buziaki


Kasiu, złotokap to nic, gorszy jest tojad, wawrzynek, kulki cisa - ja od małego uczyłam dzieci co wolno a co nie i nigdy nie miałam problemów z zatruciami lub reakcjami skórnymi.
Poza tym moje dzieci juz nie takie małe - w końcu obydwie to szkolniaki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies