Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Maria667 19:21, 18 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Miło znów pospacerować po Twoim ogrodzie. Znajome miejsca w zimowej aurze
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
grazyna 20:20, 18 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
kasiek napisał(a)


.... - a Ty znasz mnie nawet jak musze stać to tupię




Jak się uśmiałam, dawno tak nie smiałam się z rozbawienia.
Kasiu, jak Cię nie kofać, no jak!
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Katkak 20:46, 18 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiula zaraźliwe to Twoje "ADHD" . Napatrzyłam się, naczytałam i też na tyłku już nie wysiedzę. Miałam kostkę granitową kupić gdzieś w kwietniu, ale kupię w lutym i zaczynam jechać z tymi rabatami. Końcem marca wracam do pracy, więc czasu będę miała potem jeszcze mniej. A jak już rabaty będą wyznaczone, to potem jakoś już pójdzie . Ty to potrafisz człowieka zmobilizować . I dobrze . Buziaki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bogdzia 21:20, 18 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
kasiek napisał(a)



Kasiu czemu ma służyc ten sznurek na gałęzi?, ciekawośc mnie zżeraPatrze i patrzę i chyba kształtujesz sosnę???
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 21:27, 18 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bogdzia napisał(a)


Kasiu czemu ma służyc ten sznurek na gałęzi?, ciekawośc mnie zżeraPatrze i patrzę i chyba kształtujesz sosnę???

Bogdziu zgadłaś - Kasia formuje tę sosnę.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Richie 14:51, 19 sty 2015


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Kasiu pokazuję u siebie choinę kanadyjską o którą prosiłaś. Przepraszm, że dopiero teraz ale byłem na "wczasach" w sanatorium Pozdrawiam.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
kasiek 16:50, 19 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O ja nie moge ile tu fajnych wpisów - wiedziałam że ogrodomaniacy tęsknia juz za wiosennymi pracami Moje motto - rób zgodnie z naturą - swoja własną - nie przysporzyło mi jednak przeciwników
W niedziele nie mogłam się ruszac po swoich ogrodowych poczynaniach i wylegiwałam się na kanapie, za to w dziś wzieliśmy z połówkiem wolne i ....
znów areobik
Jestesmy wykonczeni ale zadowoleni. Warunki hmmm, średnie tzn - mgła dawała czadui snieg szybko się topił ale największym plusem to 0 ludzi!
Suma sumarum pojeździliśmy sobie ze hej - dzieciaki były w szkole - a my ja za starych ,kawalerskich czasów



____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:52, 19 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Tu dowód na dzikie tłumy

Fakt - byliśmy z rana tzn. 8.30 zaczeliśmy jazdę ale do 11 pojawiło się tylko kilka osób
Zreszta kto by się pchał w taką mgłę - hmmm - no my oczywiście

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:54, 19 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Dzidka napisał(a)


Czasami warto podążać swoim ogrodowym rytmem.
Też wyznaję zasadę, że należy przesadzać wtedy, kiedy ma się nieodpartą chęć na przesadzanie.
I o dziwo, wtedy rośliny potulnie zakorzeniają się w nowo wyznaczonym miejscu.


Staram się nie robić baardzo coś na siłę, sprawdzam prognozy, kalkuluje straty a każdą przesadzoną rośline obsypuje duuużą ilością liści, czasem nawet otulam korzenie starą kurtką
No i właśnie fakt że rośliny pomimo takiego traktowania naprawde dobrze rosna i nie padają to dla mnie dowód ze je nie zamęczam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:04, 19 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Pola napisał(a)
Kasiu, jesteś niesamowita, odwiedziłam Cię po dwuch dniach planowania rewolucji w swoim ogrodzie, mówiąc szczerze wnerwiłam się, bo z jedną rabatą nie umiem sobie poradzić. No, ale nie myślałam o pracach ogrodowych....
Kobieto toż Ty chyba jesteś jedyna na forum co przerwy w poczynaniach nie miałaś.


Taaak? A myślałam że to forum samych maniaków Jak już pisałam wcześniej, ja jestem jak spreżyna, jak się nakręcę to muszę coś robic by się sama nie wystrzelić
Poza tym chwile wolne, teraz gdy dni sa krótki udaje mi się spędzic na oglądaniu Waszych ogrodów i szukaniu ciekawych rozwiązan... Wiecej mi nie trzeba, bo ja mam dość dużo gatunków tyle że nie zawsze wszystkie sa harmonijnie skomponowane, a jak podpatrzę to zmieniam i ... gęba mi się śmieje
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies