Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

grazyna 11:31, 20 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
kasiek napisał(a)


Znasz mnie Grażynko, nazywaja to ADHD lub owsik




aby do wiosny, spotkanko zrobimy
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Joku 19:13, 20 sty 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12191
Kasiu znalazłam zdjęcia kaliny bodnateńskiej, wstawiłam w moim wątku.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
yolka 21:12, 20 sty 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Witam sie u Ciebie Kasiek, choć może już byłam, przybiegłam od Małej_Mi, gdzie wyczytałam dywagacje na temat: chłopiec czy dziewczynka Moja córka mieszka we Francji i ma trzech synów, bardzo chciała mieć córkę, ale zięć pocieszył ją skutecznie - jak sie ma syna to sie pilnuje jednego, a jak sie ma córkę to trzeba pilnować całe osiedle. Ciesz się, że mieszkasz w Polsce
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mysza 23:09, 21 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Witaj Kasiek.
Trafiłam do Ciebie od Kasi Katkat.
Tytuł Ttwojego wątku nie mija się z prawdą Te ścieżki, zakamarki, ławeczki są niesamowite. Cały klimat ogrodu jest tajemniczy. Przepięknie
Będę wpadać.
____________________
Gosia
kasiek 06:41, 22 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Joku napisał(a)
Kasiu znalazłam zdjęcia kaliny bodnateńskiej, wstawiłam w moim wątku.


Jolus dziękuje, widziałam ją w przelocie - mam teraz wariackie dni -klasyfikacja w szkole i z dziecmi siedzę nad książkami.
Kalina jest piękna i mam na nią miejsce, zarazona jestem po uszy
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 20:43, 22 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Tu dowód na dzikie tłumy

Fakt - byliśmy z rana tzn. 8.30 zaczeliśmy jazdę ale do 11 pojawiło się tylko kilka osób
Zreszta kto by się pchał w taką mgłę - hmmm - no my oczywiście


Już tęsknię za takim wypadem......u nas jest fajnie tylko dla zdeterminowanych....ale zazdroszczę Wam tych samotnych chwil na Śnieżnicy, ja jak narazie tylko szusuję w domu z mopem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
yolka 21:03, 22 sty 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Pogoda na nartowanie niespecjalna, ale cóż zrobić taka zima, pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kasiek 15:48, 24 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Bogdzia napisał(a)
Mam bosniackie i sasiedzi też mają . Jak młoda to jest gęsta i rośnie w kulkę a własciwie w kulę wielka i szeroka ale w końcu przychodzi czas gdy zaczyna wygladac jak wszystkie inne.


A - czyli jednak to normalne, myslałam że szczep szlachetny zaginał i teraz idzie pospolita sosna... No cóż, teraz będzie bonsai
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 15:50, 24 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasia jak ja uwielbiam oglądać zdjęcia Twojego ogrodu sprzed kilku lat, tym bardziej, że miałam przyjemność gościć u Ciebie i mam porównanie. Nie do wiary jak bardzo się zmieniał przez te wszystkie lata. Ale odwaliłaś kawał dobrej roboty . Mam nadzieję, że kiedyś w taki sam sposób pomyślę o swoim ogrodzie. Nie usiedzę w miejscu, to prawda . Zaczęłam chodzić na treningi żeby wrócić do formy i... jutro chyba z łóżka nie wstanę . A co do pracy w ogródku wiem, że z czasem szału nie będzie, ale choćby nie wiem co, coś w nim działać będę, bo w przeciwnym razie strasznie bym się męczyła sama ze sobą, a i rodzinka pewnie miałaby mnie dość. A jak wyżyję się trochę w ogródku, to nie ta sama Kaśka . Zresztą Tobie tego tłumaczyć nie muszę


Kasiula dobrze ze się wstrzymałam z wysyłkoa bo ida mrozy, drzewko wyślę Ci za 2 tyg
Co do Twojego ogrodu - Ty juz złapałaś klimat, masz niepowtarzalny styl i nastój jakiego brak wielu ogrodom...
Tłumaczyc nie musisz, mam to samo to mój antystresant i deprasant
A czas zawsze się znajdzie, człowiek przy dzieciach styaje się mistrzem organizowania sobie czasu i zajęć
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 15:51, 24 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
kitek81 napisał(a)
Pracusiu, Mróweczko, podziwiam Cię Kochana, dajesz czadu-jesteś pozytywnie zakręcona! jak wyzdrowieję, jak mrozek nie złapie, to też idę w ogródek
dałaś mi powera
pozdrawiam :*


Zimowa Mrówka - fajnie Ja nie mam przewrw, no chyba że jadę na narty lub złapie mróz - wtedy nie ma wyjścia
Życzę zdrówka Kochana
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies