Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Luki 10:23, 31 sty 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jak ja nie lubię zimy no, ale potrafi stworzyć klimat w ogrodzie.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Katkak 10:43, 31 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiulka zima także o Dębicy sobie przypomniała i napadało duuużo śniegu, ale temperatura jest dodatnia, więc też szybko złapałam aparat i zrobiłam foty. Najgorsze jest jednak to, że śnieg jest mokry i ciężki i gdy rano wyszłam do ogrodu to widok niektórych tui mnie przeraził. Nawet po strząśnięciu śniegu takie biedne poodginane są. Mam nadzieję, że wydobrzeją i "do wesela się zagoi" . Zaraz wrzucę foty u siebie. Buziaki i zdrówka życzę .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 18:48, 31 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
yolka napisał(a)

A czerwone to kwiaty duże czy małe?


yyy , nie wiem bo jeszcze mi nie kwitły a dostałam w zeszłym roku, moz w tym zakwitną
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:57, 31 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Jestem już, dzisiaj wróciliśmy padnięci po Pilatesie, już na stawiłam obiad na jutro i już mam troszkę wolnej chwili...więc zaglądam do ciebie

Pracujecie dziewczynki, ładne sadzoneczki i przetrwanik, super, że masz w domku takie jasne miejsce, ty zaprosiłaś wiosnę do domu z ogrodu, ja posadziłam, po powrocie wiosnę do donicy, ale z marketu, jutro zrobię fotkę
buziak


Koncerty, pilates - prawdziwe spa dla zmysłów i ciała

Strasznie sie cieszę że po remoncie powstało miejsce w którym nareszcie mam gdzie wieszać fury prania a po drugie stawiać donice z kwiatkami.
W poprzednim roku w zimie w tym miejscu hodowałam buksiki, wtedy wygladało to tak (uwaga dla osób o słabych nerwach

Teraz w tym miejscu sa 2 pomieszczenia - suszarnia i łazienka dla dziewczyn.
Suszarnia jest spora i ma okno balkonowe:

I właśnie przy tym oknie przechowuje rosliny.
Na razie nie ma tu grzejnika ale w przyszłości ma być malutki, tak tylko by pranie schło więc dalej będę miała fajne miejsce na zimowanie roślin
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 19:09, 31 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Duży masz ten dom, większy od mojego, ja przetrzymuję roślinki w niezrobionej łazience, ale może doczekam kiedyś szklarenki

Słonko dzisiaj złapałam i sopelki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 19:32, 31 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Luki napisał(a)
Jak ja nie lubię zimy no, ale potrafi stworzyć klimat w ogrodzie.


No właśnie dla tego klimatu lubie zimę A poza tym jak widzisz - nie powstrzymuje mnie ona od pracy w ogrodzie. Dzis np. posprzątałam altanę i wymyłam ogrodowe butki oraz ogrodowe rękawiczki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:34, 31 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Duży masz ten dom, większy od mojego, ja przetrzymuję roślinki w niezrobionej łazience, ale może doczekam kiedyś szklarenki

Słonko dzisiaj złapałam i sopelki


Zaraz lece do Ciebie Agatko, dom może nie taki duży ale bardzo przemyslane sa w nim pomieszczenia (czyli jak przerobic stare na nowe ) Zajęło mi to dużo czasu i kosztowało nerwów ale teraz najbardziej się cieszę z suszarni i garderoby Takie niby nic a jakie potrzebne - zwłaszcza jak masz upchnąć gdzieś sztuczną choinkę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:36, 31 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiulka zima także o Dębicy sobie przypomniała i napadało duuużo śniegu, ale temperatura jest dodatnia, więc też szybko złapałam aparat i zrobiłam foty. Najgorsze jest jednak to, że śnieg jest mokry i ciężki i gdy rano wyszłam do ogrodu to widok niektórych tui mnie przeraził. Nawet po strząśnięciu śniegu takie biedne poodginane są. Mam nadzieję, że wydobrzeją i "do wesela się zagoi" . Zaraz wrzucę foty u siebie. Buziaki i zdrówka życzę .


U mnie trochę stopniało ale niewiele. teraz szybko robie foty bo potem lecę strzepywac śnieg. Co prawda od wtorku jestem w robocie więc już nie będzie tak łatwo, no ale jakoś damy radę
Tuje ja tez mam co roku pozbawione kształtu - nie martw się na wiosnę dojda do siebie, najwyżej co niektóre podwiążesz
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Kindzia 19:59, 02 lut 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nas też z lekka zasypało, niech sobie leży i chroni rośliny...słyszałam, że zbliżają się nocne mrozy

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ewsyg 17:37, 08 lut 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasiu, jak będziesz miała chwilę czasu to zajrzyj do mnie. Może Ty zrobisz mi kompozycje z moich rodków
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies