Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

Mala_Mi 21:42, 14 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Viola, ja przyznam się że nie pamiętam co i komu wysyłam
Ale pamiętam kto się cieszy z tego, że mu coś wysłałam I jest mi wtedy bardzo, bardzo miło Bo wiem, że moje dzieci siewkowe dostały dobry domek Adopcja właściwa Trochę zachodu jest z tym wysyłaniem, wiec taki pokaz jak rośnie maleństwo... jest naprawdę najlepszą nagrodą za to pakowanie , i bieganie na pocztę, szukanie pudełek i takich tam.

Jak chcesz to mam jeszcze sporo werbeny do rozdania Jest mała , ale zakwitnie w tym roku

Ascot jest piękną różą

Z braku czasu nie śledzę co tam u Ciebie.. ani u innych.. ubolewam, ale się nie rozdwoję Zaczynam być fanką klonowania ludzi
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:46, 14 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
dajana napisał(a)


Ale ty się ładnie z nich cieszysz Nie powstrzymuj się ,wklejaj kazdy kwiatuszek .Moją pierwszą różyczkę to nawet całowałam hi,hi A co ,jak się cieszyć to całą sobą


I to mi sie bardzo podoba.. to tak po mojemu

Całuski dala Dajany i dla Ciebie.. za tę radość z "byle czego"

Niestety ja się poddałam i solankę założyłam u siebie.. w ciągu 4 lat wymieniłam wszystkie krany , baterie i czort wie co jeszcze... stwierdziliśy że nas na to nie stać.. jak się zakamieni ogrzewanie, lodówka, pralka, i inne to koszt za duży
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 22:06, 14 lip 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Długo masz Larissę? Jak się sprawuje? Posadziłam niedawno 4 sztuki, nieśmiało bardzo zaczynają kwitnąć. Ale podobają mi się bardzo
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Viola 00:20, 15 lip 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Kindzia napisał(a)
Długo masz Larissę? Jak się sprawuje? Posadziłam niedawno 4 sztuki, nieśmiało bardzo zaczynają kwitnąć. Ale podobają mi się bardzo

Kasiu, dobrze ją określiłaś - kwitnie niesmiało ale jest urocza w tej niesmiałości, piękne kwiatki chociaż nie duże. Pomyślałam, żeby ją dać w duecie z Ascot w przyszłym roku, tak żeby wzajemnie podkreślały swoją urodę, ale nie wiem czy to dobry pomysł. To mój pierwszy sezon różany, posadziłam w kwietniu z gołym korzeniem. Zmarzła i straciła wszystkie listki, ale po jakims czasie ładnie odbila. Wygląda na zdrowa różę Pa, miłych snów
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 22:18, 15 lip 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Mala_Mi napisał(a)
Viola, ja przyznam się że nie pamiętam co i komu wysyłam
Ale pamiętam kto się cieszy z tego, że mu coś wysłałam I jest mi wtedy bardzo, bardzo miło Bo wiem, że moje dzieci siewkowe dostały dobry domek Adopcja właściwa Trochę zachodu jest z tym wysyłaniem, wiec taki pokaz jak rośnie maleństwo... jest naprawdę najlepszą nagrodą za to pakowanie , i bieganie na pocztę, szukanie pudełek i takich tam.

Jak chcesz to mam jeszcze sporo werbeny do rozdania Jest mała , ale zakwitnie w tym roku

Ascot jest piękną różą

Z braku czasu nie śledzę co tam u Ciebie.. ani u innych.. ubolewam, ale się nie rozdwoję Zaczynam być fanką klonowania ludzi

Aniu, chodzę wokół tych naparstnic, jeżówki (która jest już gęstym krzaczkiem) i wokół werbenki i wzdycham jakie cudne Naparstnice już przekwitają, ale widzę sporo odnóżek z nowymi pąkami - chyba będzie drugi rzut kwiatków Werbenek więcej oczywiście chcę bardzo
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 22:21, 15 lip 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Pęcherznica Red Lady - chyba się nie chwaliłam, a jest piękną damą w czerwieni Zdjęcia oczywiście nie umiałam zrobić

____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Ewa777 16:39, 16 lip 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Widzę, że róże rozgościły się w Twoim ogrodzie na dobre Śliczne są
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
jolka 17:53, 16 lip 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Podglądam sobie acot, jako ew. towarzystwo do larissy. Rzeczywiście ładna jest u Ciebie. Czytałam o historii z brzózkami. Jak słabe były, to może i dobrze, że nie wzięłaś. A na mrówki Viola, polecam wrotycz. U mnie pomaga. Pozdrawiam
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
dajana 23:14, 16 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Violu Nahema ma sztywne pędy ale krzaczek to do 2,5 m rośnie to taka parkowa bardziej róża Moje nie są wielkie Jedną kupiłam trzy lata temu,ale dwa chorowała bo uparłam sie że nie zastosuje chemii i skoczek na niej zerował dwa sezony .Wycięłam ją przy ziemi W tym roku się pięknie odradza nowa ma bardzo ładne przyrosty .Zrobię jej fotkę aby ci pokazać .Dzisiaj wyciełam trzy następne olbrzymy ,pójdą na siatkę w ich miejsce posadzę niższe róże. Mam od dawna ochotę na Larissę ,warta?
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 23:18, 16 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Mam tą pęcherznice, ma juz ponad dwa metry .Lubie ją za sliczne liscie ,sztywne łodygi i całkiem ładne kwiatuszki Nie choruje nie ma mszyc ,niczego z czym trzeba walczyć.Fajne zakupy robisz
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies