Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 13:14, 24 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Oooo Agania strajkuje uparciuch jeden - odłóż ten pedzel i zrób kilka fotek przedwiośniu - w sobote czekamy


Nie mam co focić, no chyba, że widoki....jeszcze trochę pomału pomaluję pędzel w ręku nadal dzierżę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:14, 24 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)
Hop hop.Agania chyba robi porządki w nowej kuchni

Chciałabym
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:16, 24 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lindsay80 napisał(a)
takie życie, zwykle fachowcom się coś przesuwa, ale poniedziałek już blisko.
Uważaj na ten kręgosłup, wszak ma się tylko jeden!


Szef obiecał ten poniedziałek, ale wypada mi się przypomnieć
Uważam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:21, 24 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anna_t napisał(a)

no powiem Ci że naprawdę mnie tym poplonem zaraziłaś, mam parcie aby jak najlepiej przygotować glebe pod rabaty
za obornik i kompost muszę sporo płacić a poplon to grosze


Nie możesz już usiedzieć w miejscu tak Cię korci, nic dziwnego, w końcu już prawie wiosna, a co planujesz ile rabat i w jakim układzie i co tam posadzisz?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:25, 24 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mixtoorka napisał(a)


O to tylko mój stolarz przyszedł 3 tyg. przed terminem

Kręgosłup oszczędzaj! Żebyś miała zdrowie cieszyć się kuchnią. Pierogi zawsze można zamówić, od czasu do czasu trzeba iść na kompromis. Ja dziś będę klepać ruskie Chcesz?


Jestem spokojna do 9 marca podpisali...ty możesz już szaleć w swojej nowej pięknej kuchni, a pierogi możesz podrzucić
mniam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:25, 24 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Poszłaś w jasny kolor, tez żółc likwidowałam


Żółtego dość
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:32, 24 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czytam o malowaniu, czyli będzie świeżutko, czyściutko i mebelki nowe
Mam nadzieję, że wiatry nie narobiły Ci szkód w ogrodzie i że do jutra ucichnie, bo też czekam na ten cudny weekend


Będzie jaśniutko, tylko czy na długo świeżutko, gadziny domowe muszę trzymać z dala od kuchni

Jutro sprawdzę stan ogrodu, w nocy obudził nas alarm, w samochodzie... eM sprawdzał czy brzoza się nie zwaliła, widziałaś to wiesz jakie giganty nad domem mi rosną, żadna nie runęła, czytałam, że w samum Krakowie były powalone drzewa....o ogród raczej jestem spokojna...najgorsze są wielkie, i mokre śniegi, ale już wiosna na zakręcie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
katel 14:42, 24 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Myślałam, że już jakieś pierwsze foteczki kuchni w trakcie prac zobaczę - no trzymasz nas w napięciu ale czekam cierpliwie
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
kasja83 16:34, 24 lut 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Agania napisał(a)


Będzie jaśniutko, tylko czy na długo świeżutko, gadziny domowe muszę trzymać z dala od kuchni

Jutro sprawdzę stan ogrodu, w nocy obudził nas alarm, w samochodzie... eM sprawdzał czy brzoza się nie zwaliła, widziałaś to wiesz jakie giganty nad domem mi rosną, żadna nie runęła, czytałam, że w samum Krakowie były powalone drzewa....o ogród raczej jestem spokojna...najgorsze są wielkie, i mokre śniegi, ale już wiosna na zakręcie

U mnie też taka wichura.probowałam dziś coś podreptać wokół domu,ale nie ma szans-głowę urywa!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Justyna 17:52, 24 lut 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Aganiu, czytam o lotosie. Ale fajnie Będę podziwiała
Mnie tez korci, ale nie wiem jak wiosenny start rozwiązać. Sadzonki można kupić w Sadzawce, ale w kwietniu i do połowy maja trzeba by go podpedzic w szklarni, albo innym pomieszczeniu gdzie nie spadnie temperatura, aja takim nie dysponuje.
Podoba mi sie hodowla w dużych misach, donicach. Stałaby taka na tarasie. Widziałam takie rozwiązania w zdjęciach w ogrodach świata, chyba z Tajladii albo z Birmy. W zamowienie bym sie bawiła, tylko traktowała go jako jednoroczna roślinę i co roku na wiosnę kupowała sadzonkę, tylko nie wiem jak tą wiosnę rozwiązać.
Serdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies