Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 23:00, 29 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
JoannA napisał(a)

Agatko dziękuję
Grzybków u nas w bród, zapasy też na parę lat. A ja lubię je zbierać, przetwarzać i później obdarowywać rodzinę i znajomych.
Widziałaś Agatko jakie prawusy zbieramy podczas spacerków z sunią. Żal byłoby je w lesie zostawiać.
Sos z cukrem i to dość spore ilości. Mój eM ze względu na refluks nie może jeśc takich smakołyków...chociaż za nimi przepada. Córcia nie lubi słodko-kwaśnych, a kurczaka (żadnego mięsiwa) nie je od 6 lat. Ale ogóreczki i paprykę od mamusi chętnie podbiera
buziaki


Nie ma to jak jeszcze grzybiarze się zejdą
Buziaki na spanko i życzę Joaś miłego weekendu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
JoannA 23:04, 29 sie 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Agania napisał(a)


Nie ma to jak jeszcze grzybiarze się zejdą
Buziaki na spanko i życzę Joaś miłego weekendu

Dziękuję Aganiu
Dobranoc
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
paniprzyroda 08:43, 30 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zapachniało grzybami tu jestem do tyłu za wszystkimi grzybiarzami, jak już coś przypadkiem przywędruje do domu, to marynuję Pozdrowienia zostawiam
____________________
Dwa ogrody
zawitka 13:38, 30 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Aga czy ty masz trytomę kiedy ją się przesadza bo moja musi być już przesadzona ???
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ModraSowa 17:38, 31 sie 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Witaj Agatko. Grzybki pycha, i ja dzisiaj nazbierałam sporą ilośc, choć od ludzi było w lesie gęsto, wszyscy z pełnymi koszami. Fajnie, w końcu.
Przyślij adres, nasionka naparstnicy Ci chce wysłać(ona znów kwitnie)
Pozdrawiam Cię.
____________________
Ania Ogród to życie
malgorzata_s... 17:48, 31 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Aguś o jedzonku poczytałam aż się głodna zrobiłamWidoczki iglaczkowe śliczneBuziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 12:56, 01 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Śliczne pendulowate masz


To jeszcze nie koniec, płaczących form mam więcej, ale jeszcze malutkie są,

największy jest serbuś i jodła kaukaska


sosna górska też nieźle wygląda
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:03, 01 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
laurowisnia napisał(a)
Przeglądnęłam sobie fotki z ogrodu, ważkę zieloną uchwyciłaś chyba w trakcie składania jaj.
Zastanawia mnie Twoja asperka chocolate, czy ona kwitnie później od zwykłej, czy ma jeszcze różowe kwiaty?


Przyroda zachwyca, motyle sobie używają


babie lato się zaczyna

Pytałaś o asperke chocolate, tak ona kwitnie cały czas i jest piękna, zaczyna kwitnienie troszkę później, zwykłe asperki już przekwitły
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:10, 01 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ZbigniewG napisał(a)
Agata a ja właśnie przywiozłem sobie piątą odmianę cyprysika nutkajskiego -Green Arrow -jak szaleć to szaleć ten będzie najszczuplejszy


Nie żałujesz sobie i cały czas odchudzasz swój ogród
Ja nie mogę opanować himalajki....żyrafą fiskarsa poskracałam jej przyrosty i obciosałam też jej zieloną suknię



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:13, 01 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Agata, masz mnóstwo rarytasów wśród iglaków o pysznogłówkę się nie martw, cały czas pamiętam, ale jeszcze zdobi


Moje pysznogłówki już przekwitły, dziękuję, że pamiętasz, turzyca variegata od ciebie pięknie mi się rozłosła, już rośnie na właściwym miejscu



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies