Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

jola54 23:21, 27 sty 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Haniu! U mnie nic ciekawego się nie dzieje, trochę chorowałam, teraz mama,wiec pracy na dwa domy,a jeszcze pracuję,i chyba do końca roku popracuję.Śniegu nie ma, wychodzą tulipany,a ja chodzę na działkę dokarmiać ptaki i czekam tak jak wszyscy na wiosnę. Trochę maluję w wolnym czasie, dlatego tak mało się udzielam na OGRODOWISKU, ale wieczorami poczytuję i jestem na bieżąco, tylko czasem sił nie starcza aby pisać. Pozdrawiam serdecznie, buziaki!

ps.Kiedy mam posiać nasionka werbeny które mi przysłałaś?
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 00:10, 28 sty 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Werbena-Wsadż na tydzień do lodówki na drwiczki, potem możesz wysiać. w lutym. wykrusz ten kwiatostan i przez sitko przesiej. Ja siałam wszystko bez przesiewania, ale zagniwało ,teraz przesieję - nasionka małe, powinny oddzielić się i przelecieć, Nalepiej owinąć folią lub przykryć doniczkę w początkowej fazie przed wschodami /dla zachowania wilgotności/.
Moje nasionka wschodziły około miesiąca, ale niektórym nawet szybciej.
Widzę, że uciekasz do pracy, przed domowym kieratem. No nic, pracuj.
Twój wybór.
Na wiosnę czekam, u nas wogóle bez śniegu. Już mnie nosi. Ale bliżej niż dalej. I się doczekamy.

Pozdrawiam i lecę do spania.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 10:00, 28 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Jolcia pogody ducha życzę bo na pogodę taką na razie nie można zimy nie wiosny nie jesteśmy w zawieszeniu Buziaki zostawiam i miłego dnia

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 22:39, 28 sty 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Edytko! Dziękuję za pamięć! Dużo zdrówka dla Twojej rodziny..... Buziaki!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
eda 20:29, 22 mar 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Jolcia wiosny Ci przynoszę buziaki zostawiam

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 18:19, 23 mar 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Edytko! dziękuję! u mnie jeszcze Sybir.....Dzisiaj pracowałam cały dzień na działce, jutro zrobię fotki, ale nie mam się czym pochwalić chyba że "kancikami".....pozdrawiam serdecznie
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
pasjonatkaam... 15:40, 24 mar 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Pozdrawiam Jolu wiosennie! Dużo słoneczka
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
bartek_luberda 21:10, 24 mar 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
No wiadomo kanciki muszą być Zdrówko dopisuje nawet nas szalejąca grypa nie złapała Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródeczek
jola54 19:31, 29 mar 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witajcie kochani! U mnie nareszcie już widać wiosnę:
Zakwitły pierwsze krokusy

tulipanki
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 21:05, 29 mar 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Kupiłam w naszym sklepie rolniczym 2 róże rabatowe po 8zł, powiedzcie kochani czy są wartościowe, może ktoś takie ma? Są z PNOS w Ożarowie Mazowieckim.

i jeszcze jedna prośba: kupiłam sosenkę ok 1m wys. i nie jest to czarna sosna, może ktoś wie co to za gatunek i czy się przyjmie, bo zostałam oszukana po raz kolejny. Kiedy wyjęłam ją z donicy, ziemia się rozsypała, a korzeni było niewiele.

Nie śmiejcie się z mojego wianka, ale tylko takie miałam materiały: dereń i zamszowe kwiatki. To moja pierwsza samodzielna praca
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies