Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

pasjonatkaam... 23:14, 29 mar 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
wianek przepiękny Jolu i w ogrodzie kolorowo się robiPozdrówka!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jola54 22:49, 30 mar 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dziękuję Ewuniu za odwiedziny! Pozdrawiam!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 19:46, 31 mar 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Życzę wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, a kto zna mój FB, zapraszam do wysłuchania niesamowitej pieśni w wykonaniu mojego kolegi i przyjaciela Mariusza Matery.....pozdrawiam serdecznie wszystkich znajomych z "Ogrodowiska"....
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
dajana 00:36, 03 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
I ja cię pozdrawiam Jolu szkoda ze nie mogę posłuchać pieśni twego kolegi ,nie mam konta na FB. Wianek ładny ,co chcesz od niego ten biały kwiat wygląda jak gołąbek ,podoba mi się.Ja również zyczę ci zdrowych i dobrych świąt i duzo zdrowia dla ciebie i rodziny reszta sama przyjdzie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
eda 11:06, 06 kwi 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Wesołego świętowania i ciepłego lania
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 11:12, 06 kwi 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
jola54 napisał(a)
Edytko! dziękuję! u mnie jeszcze Sybir.....Dzisiaj pracowałam cały dzień na działce, jutro zrobię fotki, ale nie mam się czym pochwalić chyba że "kancikami".....pozdrawiam serdecznie


Jolcia wianek cudny ja też zawsze kombinuję z tego co mam Twój śliczny wyszedł takie są naj fajniejsze i wiosna dotarła super kwiecie sosenka przyjmie się tylko podlewać róże nie znam się ale tak bywa że te zwykłe bardziej cieszą niż wyszukane więc będzie oki zobaczysz Buziole serdeczne i słońca życzę
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
BASIA8 12:10, 06 kwi 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Joleńko Kochana miłego świętowania życzę
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
anabuko1 08:53, 11 kwi 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Jolu, jak tam wiosna u Ciebie??
Co porabiasz ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jola54 22:06, 12 kwi 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witajcie kochani! Cały tydzień ostro działałam na mojej działeczce. Zakupiłam dużo nowych roślinek

drzewko cedrowe


katalpa


tujki o złotej barwie ( mam pytanie: czy można je tuż po posadzeniu formować? chciałabym w kształcie kul)

ogrodnik powiedział ze to cyprys

jodła koreańska


Wszystkie były w doniczkach z dobrą bryłą korzeni, więc mam nadzieję że będą miały się dobrze. Ale to jeszcze nie koniec . Kupiłam miłorząb, rajską jabłoneczkę o bordowych listkach i derenia jadalnego. Działka w tym roku jest już dookoła obsadzona tak jak chciałam. I chociaż nowych butów na wiosnę i wymarzonego kostiumu nie będzie, jestem szczęśliwa, bo widziałam radość w oczach mojej mamy a i moje oczy się radują, bo trzy lata temu, były tu chaszcze i ugór. Pozdrawiam kochani serdecznie, bo gdyby nie "Ogrodowisko" , nie podjęłabym się sama takiego nasadzenia i kupowania właśnie takich roślin....

____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Zuzula 07:41, 13 kwi 2015

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Witaj w klubie, też odkopałam buty z ubiegłego sezonu i nie mam zamiaru kupować nowych. A katalogo z kosmetykami nawet nie wzięłam do przeglądnięcia. Zakupy roślinkowe są ważniejsze Gdyby Cię interesowały tuje, to w t. były ostatnio po niecałe 8 zł, piękne brabanty około 1,20m i metrowe szmaragdy.

Pozdrawiam wiosennie.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies