Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

dajana 02:31, 22 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Miło cię widzieć Jolu dziękuję za pamięć o mnie. Rzadko bywałam na forum przez ostatni rok Nadrobię wizyty w tym sezonie .Wszak jestem juz wolna zawodowo co ogromnie mnie cieszy.Kiedy patrzę na twój domek to tak sobie mylę ze taki domeczek całoroczny wystarczył by mi do zamieszkania Mój jest zbyt duzy nie ogarniam go już tyle w nim pracy. Wolę prace w ogrodzie, chyba powietrze sprawia ze mam więcej siły i ochoty Do pracy w domu się zmuszam do ogrodu natomiast mogę biec w środku nocy U mnie wody ogrom topnieją góry śniegu brzydko,mokro póki co .Pewnie smacznie śpisz a ja straciłam rachubę czasu .Miłego poranka Jolu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
hankaandrus_44 05:54, 22 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Wczoraj był chyba dzień na pobudki u Ciebie? TYle gości sie zleciało !
Jolus podglądam Twoje działania nieogrodowe przez całą zimę, ale ileż można w murach siedzieć? Sama też już nie wytrzymuję, i teraz każdy sprzyjający dzień postaram się na powietrzu spędzić.
Tobie życze tego samego. Dobrze, że masz ogród blisko domu, i zawsze tego będę zazdrościć.
Ciekawa jestem jakie plany na ogród masz w tym roku?
Szybkiego zamieszania na rabatach! No i niech Wam kwitnie wszystko!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Filomena 08:05, 22 lut 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Witaj Jolu
cieszę się artystyczna duszo!
____________________
Filomena-w zielonej aptece
jola54 10:55, 22 lut 2017


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu! masz rację tyle gości u mnie i to mnie bardzo cieszy. Dzisiaj pójdę na chwilkę do ogrodu zobaczyć co się dzieje, bo jeszcze przedwczoraj śniegu było tyle, że nie mogłam otworzyć furtki. Nic nie planuję,bo rok temu o tej porze byłam chora, później szpital , operacja, wiec mam tylko jedno marzenie:- zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie. Wszystko inne samo się ułoży , czego i Tobie Haniu życzę. Buziaki!

Filomeno! dziękuję za odwiedziny, Twój piękny tajemniczy ogród, będzie dla mnie zawsze inspiracją.

Danusiu! zazdroszczę Ci tylko jednego, że możesz latem wybiec z domu z filiżanką kawy, w piżamie,nawet boso....Ale zwolnij trochę, teraz już możesz,życzę zdrowia
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
20:45, 22 lut 2017
I ja zdrowia zycze bo to najwazniejsze gdy ono dopisze wszystko inne sie ulozy
jola54 22:25, 22 lut 2017


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Mirosławo! dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 13:56, 23 lut 2017


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dzisiaj zaszalałam, wiem że to nie miejsce na takie fotki, ale tłusty czwartek taki niezwykły dzień, a u mnie na działce jeszcze śnieg i nie mam ciekawych zdjęć, więc zapraszam na pieczone pączki z różą. Jestem na diecie, dlatego nie smażyłam , a upiekłam....zapraszam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 13:59, 23 lut 2017


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976

Zapomniałam kliknąć na zdjęcia i poszły w kolejnym poście, chyba z przejęcia, lub z przejedzenia
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Filomena 14:27, 23 lut 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Jolu
smakowicie wyglądają.
Ja nie jestem fanką słodkości, ale moje domowe towarzystwo i owszem.
Pieczonych nie smakowałam nigdy - dasz przepis?
____________________
Filomena-w zielonej aptece
jola54 16:59, 23 lut 2017


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Filomenko! pierwszy raz piekłam pączki,( kiedyś tylko smażyłam), a przepis znalazłam wczoraj w sieci. Jest ich dużo, wystarczy wpisać : pączki pieczone....nie zapisałam przepisu ,tylko przy otwartym kompie ( czytając) piekłam....pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies