Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Kondzio 10:27, 23 lis 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ślicznie hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Bogdzia 12:52, 23 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mnie też żurawkoey kolor zachwycił ale kitki trawek również są super.Miłego weekendu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
luiza_jakubo... 14:11, 23 lis 2013

Dołączył: 25 cze 2012
Posty: 130
Witaj Mariolu. Jeżówki u Ciebie wyglądają tak cudnie, że od nich zaczynam zakupy wiosenne i późno letnie w Skierniewicach.
paniprzyroda 18:25, 23 lis 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
monteverde, barbara_kraj... będę się edukować w temacie wielosiłów. Mam jeszcze kilka zgadek w ogrodzie do rozwiązania... To jest tak, jak brało się wszystko, bo ładne, bo tego nie mam, bo to jeszcze ładniejsze. Nazwy wyleciały z głowy, roślinki rosną.
Irenko, dziękuję za to, że zajrzałaś. Ta trawka to carex Ice Dance.
Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 18:40, 23 lis 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kondziu - pozdrawiam.
Bogdziu, żurawki te zmienne są. Zauważyłam również, że wiosną i latem miały kolor ciemnoczerwony, purpurowy, ostrą czerwień we wrześniu, teraz zbrązowiały.
Dziś rano dwie sójki brały intensywną kąpiel w większym oczku. Jak patrzę na wasze oczka to albo trzeba moje zlikwidować, albo doprowadzić do jako takiego porządku. Chłopcy nie zgadzają się na likwidację, pisałam o tym kiedyś u Ani asc. Dużo dobrego życzę.
luiza_jakubo... Kasiu, przyznam się, że lubię je niezmiernie, jeżówki to rośliny łatwe w uprawie. Chcesz nasionek białej i różowej? Buziaki.
____________________
Dwa ogrody
Anabell 20:23, 23 lis 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Masz tego nasadzenia bardzo dużo, jak się rozrośnie to ho, ho.
Horti latem pokażą krasę uwielbiam wszystkie.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Konstancja30 20:36, 23 lis 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
paniprzyroda napisał(a)
Taki gość odwiedzał nas przez całe lato. Wyjadał kotom z misek w drewutni. Jak dostawały wieczorem jeść to najpierw pojawiał się On i jadł, a koty grzecznie czekały na swoją kolej.


paniprzyroda napisał(a)
i ostrożnie proszę, mamy kolejnego gościa:



pierwszy uroczy drugi śliczniusi ale obu się bojam i pewnie wzorem kictków czekałabym grzecznie aż się oddalą ...
bardzo się cieszę, że można już zobaczyć ogrody, o których tyle słyszałam ... zobaczyłam i zachwycają ... tak stary jak nowy ... i koniecznie muszę mieć poziomki i truskawki w donicy ... pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
paniprzyroda 21:38, 23 lis 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Anabell - miło, że odwiedzasz również mnie. Mam nadzieję, że rośliny się rozrosną, z założenia ma być uporządkowany busz i co się z tym wiąże mniej pielenia. Na przesadzanie również jestem przygotowana. Swoje horti zimujesz w nieogrzewanym pomieszczeniu, już doczytałam. Czy masz tam światło i ile?

Konstancjo30 witam i cieszę się z Twojej wizyty. Wy też ostro działaliście w tym roku, będzie pieknie wiosną. W donicy glinianej są truskawki pnące/zwisające (zależy, jak je prowadzimy), a drugie to poziomkówka. Mam też truskawki ozdobne o różowych kwiatkach:
____________________
Dwa ogrody
monteverde 21:52, 23 lis 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A ja w tym roku nawet jadłam ich owoce bo w rajskim mi owocowały pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 21:59, 23 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mariola... nowy ogród już jest piękny....
A stary.. ma okazy i duszę ... magnolia, katalpa .. śliczne .. no i lipa Niech śmieci, ale jaka ładna
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies