Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Bogdzia 13:44, 06 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
W raju dla ogrodników byłas. Gdzie to jest???Gabrieli powojnik u mnie jest normalny a u Ciebie ma zadziwiająco dużo płatków, to juz nowa odmiana. Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 23:10, 06 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Polinko, witaj zakupy w takim miejscu muszą być udane. Ogrodowe gadżety też są.

kosolka to magiczne miejsce dla ogrodomaniaków

Karolino, fakt, trochę daleko, jakby specjalnie jechać

Bogdziu, to centrum jest za Poznaniem

Może coś uda mi się wgrać, póki nie padnę ochłodziło się troszkę, więc szaleję ogrodowo, chyba żadna rabata nie wygląda tak, jak wiosną. Tu przytnę, tam dosadzę, przesadzę, to i owo podzielę... i nadal jeszcze nie jest tak, jakbym chciała.
trochę róż
White Cover poszalały

Leoś zebrał się ponownie

i kolejne


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:30, 06 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826


LO słabo powtarza, za to poszła w masę, podobnie jak New Dawn i biała pnąca nn

Falstaf, nie dość, że trudno uchwycić właściwy kolor, to jeszcze nieostre

ta pierwsza zaczęła kwitnąć, i pewnie ostatnia skończy, ale muszę ją przesadzić, bo kolor nie będzie grał z Edenką i Pomponellami
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:58, 06 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
w doniczkach czekają takie dwie do posadzenia, może pasowałyby z chippendale, ona zmienna w kolorach, w tym herbaciana również na pewnym etapie

najstarsze róże w starym ogrodzie w tym roku oszalały, kolejne przyrosty są wyższe ode mnie


inne bajki
vanilki w nowym zaczynają się przebarwiać

szpalerek limek

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:17, 07 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
jednoroczne bajki
ciemna dalia z angielskich nasionek, nie powiem, że mnie powaliła z nóg

bo takie mam z własnych nasion

za to cynie i owszem, byle tylko udało mi się zebrać nasionka, bo niektóre wypadają, grzyb niestety


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:26, 07 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
różowe cynie z własnych nasion, a słonecznikom ozdobnym aby zrobić fotkę, musiałabym wejść na drabinę


dobranoc
____________________
Dwa ogrody
monteverde 00:27, 07 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
paniprzyroda napisał(a)
w doniczkach czekają takie dwie do posadzenia, może pasowałyby z chippendale, ona zmienna w kolorach, w tym herbaciana również na pewnym etapie

najstarsze róże w starym ogrodzie w tym roku oszalały, kolejne przyrosty są wyższe ode mnie


inne bajki
vanilki w nowym zaczynają się przebarwiać

szpalerek limek


mariolu piękne róże mam 2 lata Chippendale ale sie nie przebarwia na pomarańcz u mnie czekają w doniczkach 3 do posadzeniahorti i ta pełna cynia super
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
EPODLAS 22:09, 07 sie 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Mnie powalił szpalerek z limek, toć to limkowy las. Pięknie.
____________________
Mój ogród
viva 22:00, 08 sie 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Mariolu u Ciebie nie tylko róże szaleją, limonki coraz piękniejsze

Miałaś jakąś róże do rozpoznania, wstawiłam u siebie Chippendale spójrz. Zrobiłam zdjęcie tak, by były kwiaty w różnym stadium rozwoju, może to ona?
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
paniprzyroda 22:12, 08 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Vivo, przed sekundą byłam u Ciebie Chippendale mam od ubiegłego roku, to nie ona. Teraz mają przerwę w kwitnieniu, ale mają jeszcze mnóstwo młodych przyrostów i zdążą zakwitnąć.
Limki szaleją, vanilki się przebarwiają i zaczynają kwitnąć sadzone jesienią incredibal
Przyszły zamówione róże
Zaległości w wątkach mam ogromne, ale cały wolny czas przeznaczam na przesadzanie roślin w nowym, rzadko która bylina została na swoim miejscu I jeszcze nie jest tak, jakbym chciała. Bo ja z tych niecierpliwych
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies