Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 20:21, 11 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karolinko, trudno, następnym razem zapiszę nazwę Ożanka pokazała pojedynczy kwiatostan, reszta zakwitnie pewnie w przyszłym roku


Margarete
,połączenie perowskii z werbeną tak jakoś samo wyszło a biało/kremowa pięknotka to nie Artemis, rosną w dużej masie przed KDK, już im się przyglądałam, Anita potwierdziła, że to chyba jednak nie ta róża; a ona nadal ładnie kwitnie, pomimo deszczu jest naprawdę piękna

i jeszcze parę kwitnących z wtorku


z dalii mogę nie zdążyć zebrać nasion, pleśnieją natychmiast po przekwitnięciu

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 20:40, 11 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Milka - dziekuję, w nowym wszystko rośnie, ale już widzę, że bez przenoszenia roślin za rok, dwa się nie obejdzie
Anito1978, Parole posadzona, a dziś specjalnie wąchałam nn - nie pachnie. Może musisz ją zobaczyć w realu
Ewo, też jestem ciekawa, co zakupiłam

Gabrielo
, dzięki za pochwały Tabliczka wykonana własnoręcznie, to decoupage i napis zrobiony za pomocą transferu Przymierzam się zimą do zrobienia tabliczek z nazwami róż, ale materiał musi być trwały, aby nie rozpadły się po jednym sezonie

Bogdziu, pracuję od poniedziałku, nie szaleję natomiast z pracą w ogrodzie
fragment limonkowej rabaty



Doniu
rozplenice łaskawie pokazały kiteczki, ale nie powalają ilością

lepiej już wygląda Litle Bunny

____________________
Dwa ogrody
Gabriela 21:07, 11 wrz 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
paniprzyroda napisał(a)
[b]K

[img


Toż to niemal Black Velvet.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 21:08, 11 wrz 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
paniprzyroda napisał(a)
M
Gabrielo
, dzięki za pochwały Tabliczka wykonana własnoręcznie, to decoupage i napis zrobiony za pomocą transferu Przymierzam się zimą do zrobienia tabliczek z nazwami róż, ale materiał musi być trwały, aby nie rozpadły się po jednym sezonie




No to padłam z wrażenia i już nie wstanę. Kiedy zaczniesz je sprzedawać?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
paniprzyroda 21:47, 11 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dalia jest ciemniejsza w rzeczywistości, aparat nie współpracuje ze mną przy tych kolorach. Tu prześwietlona słońcem


Tabliczki do róż? Od projektu do realizacji daleka droga, ale od jakiegoś czasu myślę o nich intensywnie i może coś się uda
Na razie pojawiają się w ogrodzie kute ręcznie podpory do roślin, pokazywałam je ciut wcześniej
Lubię takie detale. Nowy ma mieć swój klimat, stąd kostka granitowa z odzysku, pięknie wyślizgana, można gołą stopą po niej chodzić, cegła, żeliwo, kute różanki Tak mi się marzy
____________________
Dwa ogrody
Mirella 21:52, 11 wrz 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Oczywiście odwiedzam, podziwiam, bo jak tu przejść obojętnie obok czegoś co powstaje z ogromnej miłości .

ślicznie.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
monteverde 23:21, 11 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
paniprzyroda napisał(a)
Milka - dziekuję, w nowym wszystko rośnie, ale już widzę, że bez przenoszenia roślin za rok, dwa się nie obejdzie
Anito1978, Parole posadzona, a dziś specjalnie wąchałam nn - nie pachnie. Może musisz ją zobaczyć w realu
Ewo, też jestem ciekawa, co zakupiłam

Gabrielo
, dzięki za pochwały Tabliczka wykonana własnoręcznie, to decoupage i napis zrobiony za pomocą transferu Przymierzam się zimą do zrobienia tabliczek z nazwami róż, ale materiał musi być trwały, aby nie rozpadły się po jednym sezonie

Bogdziu, pracuję od poniedziałku, nie szaleję natomiast z pracą w ogrodzie
fragment limonkowej rabaty



Doniu
rozplenice łaskawie pokazały kiteczki, ale nie powalają ilością

lepiej już wygląda Litle Bunny


ostatnio na kiermaszu kupiłam niziutkie rozplenice ale nazwa była Baby Boy ile Twoje Little maja wysokości? a moja ożanka jak na razie w liście poszła i wysokość o kwiatach na razie nie ma mowy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 20:37, 12 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Miałam kupic te małe rozplenice ale mi sie wydaje że mają brzydsze kwiatostany niz te duże. Czy tak jest??czy tylko mi się wydaje?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
barbara_kraj... 22:52, 12 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
paniprzyroda napisał(a)
Ożanka pokazała pojedynczy kwiatostan, reszta zakwitnie pewnie w przyszłym roku



Pospieszyła się Ładny i długi kwiatostan
U moich nie ma szans na kwitnienie, ale roślinki ładnie się rozkrzewiają

Mariolo, pięknie rosną mi szałwie muszkatołowe.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
popcorn 20:30, 13 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Też mi się wydawało że te małe rozplenice takie nieporządne te kitki mają no i są małe, trzeba mieć miejsce żeby je wyeksponować...

U Ciebie też jesieni nie widać! Moja (Twoja!) ożanka ani myśli pokazać kwiatucha, może za rok
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies