Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

popcorn 18:14, 02 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jakie cuda pokazujesz Ciemierniki mają się dobrze, nawet śnieg i wietrzysko im niestraszne! Duża buźka!
Najlepszego na Święta, zdrowia i chwili wytchnienia
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 18:49, 02 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Tamaryszek napisał(a)
Mariolko, Ty teraz masz 3 ogrody - bo jeszcze ta plantacja pod oknami! jak Ty to wszystko ogarniasz...
Masz ciemierniki wyjątkowej urody, w ogóle nie widziałam takich odmian. Gdzie kupujesz?
Z rozczuleniem oglądam trzmiele w kwiatach krokusowych. Nie znam się na owadach, ale zastanawiałam się, przyglądając im się u siebie, że one takie grubiutkie po zimie.

Te grubiutkie, to przyszłe królowe, szukają miejsca na załośenie gniazda, Gdzieś czytałam o tych samotnych grubych latających wczesną wiosną
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Tess 23:33, 02 kwi 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Mariolu, szałwia niebieska mi wschodzi

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
rozark 08:40, 03 kwi 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Życzę zdrowych, radosnych Świąt w rodzinnym gronie
____________________
pozdrowionka
jankosia 10:57, 03 kwi 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Mariola, ty masz czosnek niedźwiedzi w ogrodzie? Kupiłam sobie dzisiaj na rynku tak z myślą o sałatce a teraz nie wiem czy mogę go od razu do ogrodu wysadzić czy nie był pędzony w szklarni. Co prawda u Ciebie wiosna bardziej zaawansowana niż u mnie sądząc po sasankach chociażby Liście tego czosnku mają (te największe) tak 20 centymetrów. Jakbyś miała go siebie to napisz czy to już tak w gruncie wygląda.
A nasionka dalej w ziemi i ani widu ani słychu Czy u ciebie coś w tej kwestii drgnęło? Myślę o tym ozdobnym od ciebie.

Wesołych świąt i jak najmniejszych kolejek
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 19:24, 03 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)
Mariola, ty masz czosnek niedźwiedzi w ogrodzie? Kupiłam sobie dzisiaj na rynku tak z myślą o sałatce a teraz nie wiem czy mogę go od razu do ogrodu wysadzić czy nie był pędzony w szklarni. Co prawda u Ciebie wiosna bardziej zaawansowana niż u mnie sądząc po sasankach chociażby Liście tego czosnku mają (te największe) tak 20 centymetrów. Jakbyś miała go siebie to napisz czy to już tak w gruncie wygląda.
A nasionka dalej w ziemi i ani widu ani słychu Czy u ciebie coś w tej kwestii drgnęło? Myślę o tym ozdobnym od ciebie.

Wesołych świąt i jak najmniejszych kolejek


Moniko u mnie ma ok 10cm-czosnek niedźwiedzi.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jankosia 19:54, 03 kwi 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Dzięki Bogdziu, Karola ma tak samo
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
popcorn 20:28, 03 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mariolko, najlepszego na Święta dla Ciebie i Twoich bliskich, zdrowia, uśmiechu i chwili wytchnienia Pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 19:54, 04 kwi 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dziewczyny, zabiegana byłam, będę mieć duużo gości ale już wyszłam na prostą, jednak wątki nie do nadrobienia

Bogdziu, udało mi się jakoś Mało czasu na fotki mam
Tess, za drugim razem bedzie lepiej, sprawdź dni wysiewu w kalendarzu biodynamicznym Z szałwią dobra wiadomość
Karola, dzięki i wzajemnie
Tamaryszku, ciemierniki od pana z rynku Trzmieli i pszczół było dużo w iryskach i kwitnącym dereniu jadalnym, jak zaświeciło słoneczko. Trzmiele ucinają sobie drzemki w kwiatach Sadzoneczki zawsze znajdują chętnych
rozark, dziękuję i wzajemnie
jankosia, czosnki posadziłam dwa! jesienią i ślad po nich zaginął ale odpowiedziała Karolina U mnie nie ma czosnku niedźwiedziego do kupienia, buu a z ozdobnym dalej nic;( dużo dobrego

z ogrodu fotek brak, ale odgruzowałam taras po zimie, widoczny trawnik zdemolowany przez krety, czeka na czas i zabiegi, ale to nie moja działkapo prawdzie wewnętrzna część już jest zrobiona, tu akurat nie





studnia jak zawsze
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 20:21, 04 kwi 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
w domu śladowe ilości dekoracji w biegu, niektóre w międzyczasie zmieniły miejsce



____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies