Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Mala_Mi 19:49, 26 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
paniprzyroda napisał(a)
Na poletko ciemiernikowe przybyły dziś takie, a czy dobrym pomysłem byłoby posadzenie pomiędzy nie funkii, mniejszych odmian? Miałam wcześniej przygotowane dobre podłoże, dostały skorupki, dolomit, jak będą słabo rosły to się na nie pogniewam
od białego do najciemniejszego




bzyczek pojawił się błyskawicznie

Miałam zaległości i do końca nie dotarłam.. a tu takie "wyfikane" ciemierniki... Boziu.. co jeden to piękniejszy .. nie obrażą się.. ziemia dobra, skorupki i będą szaleć .. ależ cudne Cmokam i cmokam..
Liściory ciemierniki maja zacne.. najlepiej jak rosną sobie same w kupie.. nawet gęsto.. liście mają ładne cały sezon i zimą też.. hosty jak już to jako obwódka Tak mi się wydaje.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tess 20:47, 26 mar 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Mariolu, przybiegłam wyznać ze skruchą, że odradzałam Ci przesadzanie koron cesarskich, a sama przesadziłam (jedną wprawdzie tylko, ale jednak).
Bez problemów, nic się nie ułamało.

Ilością siewek mnie powaliłaś! Czapki z głów!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Krys 22:49, 26 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
I ja imieninowe troszkę spóżnione zyczenia pzesyłam,zdrówka i jeszcze raz zdrówka ilość siewek oj mega imponująca
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 06:59, 27 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Najlepszego!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:46, 28 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do zobaczenia jutro
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 05:36, 29 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zielona - rękawice nie sięgają jednak do łokcia, zadrapania są, ale mniej
Rench, białe to skórka, kupiłam w Juli.
Basiu, Jolu, Reniu, Bogdziu, Aniu Monte i Aniu Mala Mi dziękuję za życzenia i kwiatki
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 05:43, 29 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu, ciemierniki trafione-zakupione jutro, a raczej dziś może jeszcze jakieś fotki kolejnych.
Tess, winę uznaję może jeszcze je ruszę, bo po przymrozkach leżały plackiem, ale się podniosły, chociaż kwitnąć nie będą, bo zdrobniały bardzo.
Krysiu, Karolina, dzięki
____________________
Dwa ogrody
popcorn 07:03, 29 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
jankosia 10:05, 29 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Mariolu, ja sama za jednym klonem się rozglądam (choć tak niemrawo) więc zwrócę uwagę na to czego szukasz. A jaki konkretnie gatunek i odmiana cię interesuje? I jak dojrzałe drzewko? Szczepione na 210 to dosyć wysoko. Widziałaś jak liście wyglądają od spodu? Bo można się przejechać. Jak ja kupowałam esk sunset to nawet nie zwróciłam na to uwagi a potem się okazało że liście od spodu wyglądają jakby je słońce poparzyło Mój brat nawet powiedział"co to za głupia moda żeby chore klony kupować"
Daj znać co cię interesuje to będę patrzyła przy okazji. Miłego dnia
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Milka 11:04, 29 mar 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
O rany, alez masz tych wysiewow! No i ciemierniki extra, ze o rekawiczkach nie wspomne, gdzie je mozna nabyc.? Wspaniale sezon odpalilas, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies