Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Gabriela 16:06, 19 kwi 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Dla mnie te foty są nowe. Świetne sasanki i cebulowe, wzorowe rozsady. Potwierdzasz tą jakością swój "nick" forumowy.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
paniprzyroda 22:10, 19 kwi 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
an_tre - sasanki pozamykały płatki, zimno
Rench - bez przesady z rabatką, na razie będę obserwować
zakupy bylinowe posadzone
jeszcze i tak mam sporo pracy w związku z nowo posadzonymi cisami, trzeba uporządkować linie kolejnej rabaty, coś przesadzić, dosadzić, z flanki na flankę jak u Ani


zaczyna magnolia, to co w zasięgu wyciągniętej ręki


Popcorn, zakupy z miejsca, w którym mają brunerę, a molinia dopiero zaczyna startować, sadzonki z ładną bryłką


Milka, zapas.. był
Bogdzia, łubin możesz śmiało wsadzić do gruntu, większe siewki już tydzień temu posadziłam i się trzymają, ubiegłoroczne kępy już duże są
Epodlas, dzięki, w każdym ogrodzie jest to coś, co czyni go wyjątkowym, a najcenniejsze jest to, że jest nasz i możemy w działać, na ile sił starczy wg gustów i upodobań

Aganiu, w starym ogrodzie magnolia stara, w młodym młoda i tylko jedna, na więcej miejsca brak

jedyne żonkile u mnie i to w dodatku w donicy

____________________
Dwa ogrody
monteverde 22:19, 19 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Rench napisał(a)

Ta fotka rzuciła mnie o glebę
Majstersztyk

mnie też się spodobało to zdjęcie mam przed różami lawendę z której nie jestem zadowolona jakaś taka byle jaka odmiana, nie są to takie ładne kępki jak u Ciebie, chyba ja wywalę a powsadzam hiacynty i szafirki w ogóle niskie cebulowe
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
paniprzyroda 22:30, 19 kwi 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gabrielo, mój nick forumowy to znak języka migowego, jakim posługują się moi uczniowie, tak mi się jakoś skojarzyło, jak rejestrowałam się na forum; nawet kiedyś myślałam o zmianie, bo brzmi trochę sztywno
o jakości można dyskutować

cd. wiosny w starym ogrodzie






sadzonki Falstaffa z ubiegłego czerwca, czy już trzeba wysadzić na miejsce stałe?

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:40, 19 kwi 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu, hiacynty i szafirki rosną poniżej róż, miedzy nimi jest jeszcze przywrotnik, który ma przysłonić brzydkie liście szafirków, czy zostawię tam hiacynty to nie wiem trzeba wziąć pod uwagę, że róże kopczykujemy na zimę.

Agapant chyba troszkę przesadza, pąki o tej porze? W sumie to nie spodziewałam się, że zakwitnie któryś, bo dzieliłam je w ubiegłym roku i wcale za ciasnych donic nie mają
____________________
Dwa ogrody
GorAna 22:50, 19 kwi 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Mariolka, zestawienie szafirkowo-hiacyntowe......rewelacja zapach aż do mnie doleciał
Pozdrawiam, życząc miłego tygodnia
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Margarete 00:29, 20 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale masz tych hiacyntów i jakie śliczne
A twoje uprawy ........eh szkoda gadac, ale bedzie pięknie jak to wszystko wysadzisz do grodu, co tam będzie... juz jest pieknie.
Cudna ta twoja wiosna !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 08:08, 20 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
mm, jakie roślinki molinie też cudne szkoda że z miejscem u mnie krucho miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Tess 16:15, 20 kwi 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Agapanta zazdraszczam, ja się kwitnienia chyba nie doczekam.
Nicka nie zmieniaj, przywykliśmy już do niego, a przecież chyba każdy już wie, skąd się wziął

Mariolu, szałwia niebieska co mi nasionka dałaś to bylina, mam nadzieję?
Pięknie rośnie.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
magnolia 16:16, 20 kwi 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Tess chcesz molinie? Czekają.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies