Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Zielona 11:01, 07 cze 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Bajecznie, Mariolu! I na pewno też cudownie pachną te rabaty.
rozark 11:20, 07 cze 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
mamy piękny czas, czas kolorów, zapachów, wszelakiego kwiecia, zadowolenia i radości pięknie u ciebie
____________________
pozdrowionka
paniprzyroda 14:38, 07 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dla Danusi

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:04, 09 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Krys, faktycznie cieszy nowa rabatka, ale oglądam ją tylko przy podlewaniu ostatnio
piwonie jeszcze nie wszystkie zakwitły, ale te, które były kupowane jako kłącza sprawiły mi psikusa, nic się nie zgadza, nie ma czerwonych i bordowych, białe zgubiły pąsowy rzucik, zgadzają się tylko moje lekarskie
Niemniej nie narzekam, bo przeważają białe, kremowe które bardzo lubię, a sadzone ubiegłej wiosny i tak spisują się nieźle
i taka np. rozbielona na zewnątrz z ciemniejącym różem do środka i pąsikiem





____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:26, 09 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
an_tre, bodziszków mam kilka odmian, trudno mówić o kolekcji ale bardzo je lubię i na pewno będę mnożyć ładne sa te niskie, różowe, może kiedyś trafię na tej wielkości białe
ta piwonia ma bardzo duży kwiat i jeszcze gruby nie rozwinięty środek, ciekawe, jak będzie wyglądać





trawnik to efekt suszy aż nadto widoczny, podlewam jedynie rabaty
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:46, 09 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Marto, pachną, a jakże ale najmocniej pachnie Louis Odier wczoraj już po zmroku podwiązywałam jej pędy, podpory widać, ale poprawię teraz najważniejsza jest woda i jeszcze raz woda, oczywiście już jej brakuje, w newralgicznych godzinach w kranach tylko powietrze liście bylinom i różom żółkną, ale najgorzej jest na polach...
rozark, dziękuję, widziałam Twoje różane piękności i nie tylko



wystartowały jesienne nabytki
Mme Hardy

chyba Abraham Darby

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 01:09, 09 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gertruda J



dokupiona brakująca Pomponella, nie mogę porównać, bo ciut starsze jeszcze nie kwitną, ale coś mi się wydaje, że to nie ona


Laguna ma kilkanaście kwiatków. zbiera się powoli, chyba najwolniej z ubiegłorocznych zakupów, ale tak na nią czekam i pięknie już pachnie ale kolor ma ciemniejszy

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 01:29, 09 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
I drugi sezon zaczynają
Pastelle

Chippendale

Parky

Charles de Gaulle
____________________
Dwa ogrody
popcorn 07:10, 09 cze 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pomponella chyba nie jest pomponellą.. cała reszta BOSKA!! ale Ci kipi wszystko na rabatach, trudno uwierzyć że one świeżo zakładane!!
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 09:44, 09 cze 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Piekne rabaty, a róże niesamowite - i jeszcze panujesz nad nazwami. Deszczu zyczę obfitego - czytam, że u Ciebie także susza. U mnie padało w nocy dość mocno, teraz mżawka z przerwami
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies