Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

popcorn 20:09, 31 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Muszkatołowa co? Gałka? hehe

pokażecie jak to kwitnie?

Mariolko, cudnie u Ciebie! Ja tylko się pozachwycać przychodzę Busz w moim stylu
____________________
Mój nowy ogródek
rozark 22:08, 31 maj 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
wreszcie jakieś ujęcia przestrzeni, wszystko wychuchane, wypieszczone
____________________
pozdrowionka
Anabell 22:34, 31 maj 2015


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Mariola - weszłam tu i czytam, o czym masz mi się przypomnieć.
Dobra pamięć Dziś podchodziłam do Arcydzięgla i mam ich w nadmiarze, były naruszone wiosną jak kopali pod gaz. Nie wyrzucałam ich, ale będzie za gęsto, to jesienią lub wiosna prześlę Ci duże kępy, tylko tez się przypomnij
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Margarete 15:17, 02 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Rench, pustynnika sadziłam poprzedniej jesieni, będzie kwitł teraz, wszystko chyba zależy od wielkości kłącza, najlepiej rośnie na górce, lubi sucho zimą, Alinak ma ich sporo
Anabell, będę się przypominać, chociaż obiecałam sobie, iż w przyszłym roku koniec z wysiewami

pomimo chłodnego wiatru wczoraj cień był potrzebny, w cegłach miniaturowy przetacznik i macierzanka


ale po południu wiatr ucichł, zrobiło się spokojnie, wykoszona trawa, wszelkie zakamarki, chwasty na miedzy za siatką od pola u sąsiada również zaraz zakwitnie tam rzodkiewka i w tle tymczasowa "bramka" do New Dawn



mam nadzieję, że od tego roku wreszcie będą widoczne drzewa, nie tylko byliny

Jastem na bieżąco
ALe ten nowy ogród ci urósł, jaki sie busz zrobił - slicznie masz, ty jak nasza Ania MAła Mi jestes taka bylinową królową...
Placyk okragły z miejscem dla relaksu, super wyszedł, i liliowce ci juz kwitna... pieknie, bogato, kolorowo..
Buziaki zostawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Pszczelarnia 16:25, 02 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Twój ogród jest zaprzeczeniem, że ogród potrzebuje czasu. U Ciebie jakoś tak od razu tłoczno na rabatach.
I nawet cień jest.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
paniprzyroda 23:35, 02 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jankosiu, dzięki
W starym łatwiej o klimaty, w nowym na razie tylko busz Gadżety ogrodowe jeszcze nie rozstawione, dopiero dziś zrobiłam przegląd poidełek, trochę rdzy trzeba było wyczyścić. Młody zaimpregnował mi dziś elementy drewniane do dwóch pergolek, róża i powojnik czekają. I parę pomysłów też jeszcze czeka... na wolniejszą chwilę
Karolina, zrobię fotkę szałwii muszkatołowej, jak zakwitnie, mam kilka dorodnych okazów.
rozark przesada z wychuchaniem czas dzielę pomiędzy dwa ogrody, a warzywnik z doskoku, susza, warzywa ledwo żyją, doniczki... nie ma lekko, cała reszta też musi funkcjonować
Anabell


nadal rabatka ziołowa

funkie radzą sobie mimo suszy nie podlewane

na rogu za funkiami paprocie zarastają pigwę, w tym roku ich nie usuwałam i szaleją, liście sięgają nosa trzaba uważać z nimi, bo są ekspansywne

róża kwitnie

codziennie zbieram płatki
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:02, 03 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Małgosiu, lubię bylinki i jak sroka nie potrafię się im oprzeć placyk jest i drugi, czeka na zasypanie piaskiem i jakiś ozdobnik





i taki busz, trzeba ograniczyć bodziszek korzeniasty


____________________
Dwa ogrody
Rench 00:05, 03 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Mi babcia kazała obrywać z płatków te białe końcóweczki,tez tak robisz?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
paniprzyroda 00:21, 03 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Pszczółko, z takim buszem dziś się rozprawiałam, zdenerwowały mnie panoszące się Ice Dance, teraz myślę, czym uzupełnić ubytki



tutaj posadziłam jesienią Bonicę i uzupełniłam Ice Dance, błąd, również z tego miejsca ją wykopałam, rabata przewidziana do poszerzenia po założeniu rozsączkowania oczyszczalni, dlatego kostki nie układam, szkoda czasu

wszystkie rośliny czekają na pokrzywę, skrzyp i żywokost, które już kończą bulgotanie




i kolejna dalia
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:24, 03 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Reniu, białe końcówki obrywam dokładnie, jak suszę płatki do herbaty, na truneczek tak z grubsza
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies