Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 23:38, 24 sie 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu, nie powiększam ilości dalii, chociaż chciejstwa byłyby w ub. roku nawet nie wszystkie wykopałam, nie będę miała ich gdzie przechowywać, ale dla tych kilku robię jeszcze wyjątek


Dobranoc
____________________
Dwa ogrody
Makusia 09:40, 25 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dzień dobry,
wreszcie trafiłam do Twojego wątku- tu Makusia- z najazdu niedzielnego na ogród Krysi
Piękne rękodzieło- wzdycham za każdym razem do hand made, bo talentu nie mam za grosz i tylko potrafię podziwiać u innych :0
Pozdrawiam
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
tulucy 10:32, 25 sie 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
to ja tylko na pw poproszę namiar na sklep z tkaninami...
prześpięknie jak to moje dziecie mówią
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gruszka_na_w... 14:57, 25 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Jakie piękne rękodzieło! Aż dech mi zaparło. Pani Przyrodo, gratuluję talentów.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ryska 19:49, 25 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Coś wspaniałego, nie wiem co bardziej chwalić- kompozycje rabatowe czy rękodzieło.
Ostrogowce puszczają nowe listki, jeszcze raz dziękuję
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Krys 20:50, 25 sie 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Podziwiam wszystko i mega hortki (przebiłaś moje ) i piekne kompozycje,a rękodzieło niesamowite,cała rodzina ma talent
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
rozark 09:15, 26 sie 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
____________________
pozdrowionka
paniprzyroda 20:49, 04 wrz 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Makusiu, Łucjo, Haniu, Renatko, Krysiu, Reniu - dziękuję za pochwały, nie powiem, że nie cieszą motyw drewnianych ptaszków powtórzyłam na poduszkach, ale te i pozostałe robótki wrzucę może przy innej okazji.
Deszcz u mnie pada jak wszędzie, praca się zaczęła a w ogrodzie małe rewolucje nadal w toku. Powstaje mini rabatka z prawej strony tarasu, przesadziłam dwie duże Vanilki, jeszcze trzy czekają, robi się przecier pomidorowy, dereń dojrzał i spada, trzeba zbierać
Byłam dziś w Aldim i z bólem serca wybrałam tylko trzy opakowania cebulek
mieszanka krokusów-1 opak.- 50 szt
mieszanka tulipanów liliokształtnych-1 opak.- 20 szt
narcyze mini- 1 opak.- 50 szt
wszystko w cenach ok. 5 zł za opakowanie
gdybym miała miejsce...na kolejne cebulki ale może jeszcze jutro podjadę i kupię do pojemników, że ja nie pomyślałam o tym, gapa ze mnie

na fotki brak czasu, ale porównanie dalii wstawiem, ta różowa to F. Kafka, mała, ale jeszcze mniejsza jest właśnie ta ciemna- cukiereczek


nowa trawa do skoszenia, widać ślady wymycia przez ulewę,


kocimietka już wyeksmitowana na nowe miejsce, tutaj ciągle byłaby narażona na kosiarkę bo wchodzi na trawę, nawet jeśli położę kostkę, posadziłam bodziszki



TG kwitnie
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:02, 04 wrz 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
I pani Sza.....letowa również, jakoś tak ja Mała Mi nazywa


dwa potwory przy tarasie do przesadzenia wiosną, trzeci rok nie wymarzły i na tym koniec chaotycznego sprawozdania, uciekam
____________________
Dwa ogrody
Pszczelarnia 21:16, 04 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
paniprzyroda napisał(a)
[b]

kocimietka już wyeksmitowana na nowe miejsce, tutaj ciągle byłaby narażona na kosiarkę bo wchodzi na trawę, nawet jeśli położę kostkę, posadziłam bodziszki





A jakiego bodziszka posadziłaś na obwódce? Bo ja właśnie korzeniastego wyeksmitowałam z obwódki na mniej schludną obwódkę (wylegał na kancik) i posadziłam śliwkowe żurawki.


Pełny ogród, pełnia ogrodowania.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies