Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

Ania74 13:56, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Napia napisał(a)
Aniu, pięknie u Ciebie i tak kolorowo i dowcipne marchewki rosną w warzywniku
Maliny u mnie nie rosną, ale przepis na maliniak zapisuję wygląda pysznie

Witaj! Bardzo mi miło, że moje rabaty Ci się podobają, bardzo

A u mnie raczej wyciszenie... uspokojenie, jakieś ostatnie podrygi planuję z końcem lata i jesienią. Może trochę cebul posadzę, ale na spokojnie...
Chyba się zmęczyłam...
Kwiaty na rabatach wolniutko sobie przekwitają...
Chwasty nie niepokojone przez nikogo rosną...
Miskanty zakwitły i fajnie przebarwiły się jesiennie...

Jesień idzie...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
kosolka 14:07, 09 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ania74 napisał(a)

A u mnie raczej wyciszenie... uspokojenie, jakieś ostatnie podrygi planuję z końcem lata i jesienią. Może trochę cebul posadzę, ale na spokojnie...
Chyba się zmęczyłam...
Kwiaty na rabatach wolniutko sobie przekwitają...
Chwasty nie niepokojone przez nikogo rosną...
Jesień idzie...


Aniu... Cieszę się.. Bo mogłam to napisać ja - słowo w słowo. I przynajmniej wiem ze nie jestem sama
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Ania74 15:00, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
kosolka napisał(a)


Aniu... Cieszę się.. Bo mogłam to napisać ja - słowo w słowo. I przynajmniej wiem ze nie jestem sama

Czyli rozumiem, że masz to samo...?
Dużo pracy wykonywanej kosztem każdej chwili wolnego czasu, prawie każdy weekend coś do robienia...
Teraz mówię sobie - wystarczy... czas odpocząć...

(Ale za to planuję mały remoncik w domu - zaniedbanym w sezonie pod każdym względem)...
Jakieś malowanie na przeprosiny, jakieś przemeblowanie - także nudno nie będzie.
Już mam projekt zagłówka do łóżka w "nowej sypialni" Kolor ścian też już wybrany ...


____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
tabliczkazna... 15:47, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Ania74 napisał(a)


Dużo pracy wykonywanej kosztem każdej chwili wolnego czasu, prawie każdy weekend coś do robienia...
Teraz mówię sobie - wystarczy... czas odpocząć...


Tez tak mam. Ale co zrobic, jak sie nie da w miejscu usiedzieć?
Poza tym - co będziemy robić w długie zimowe wieczory? Bo w moim przypadku druty i szydełko odpadają.
Ty będziesz sprzątać po remoncie...

A prawda jest w moim przypadku tez taka, ze po całym dniu z moimi dzieciakami muszę gdzieś sie wyżyć. Wole z łopata w rabatach niz sie na nich wydrzec. No taka prawda, nie ma co ściemniać. Dwójka małych swietnie i słodko wyglada na zdjęciach, w realu czasem bywa inaczej
____________________
Marta
Ania74 21:11, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Ja za to wracam z pracy i zamiast trochę czasu poświęcić mojej trójce, wpadam do ogrodu... a potem mam wyrzuty sumienia...

____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Ania74 21:18, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


A prawda jest w moim przypadku tez taka, ze po całym dniu z moimi dzieciakami muszę gdzieś sie wyżyć. Wole z łopata w rabatach niz sie na nich wydrzec. No taka prawda, nie ma co ściemniać. Dwójka małych swietnie i słodko wyglada na zdjęciach, w realu czasem bywa inaczej

A w Twoim wypadku doskonale Cię rozumiem... Ja w czasie długiego urlopu macierzyńskiego (bliźniaki) też miałam dosyć ciągłego gugania...
Kocham ich nad zycie, ale czasem nerwy mam jak postronki...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
tabliczkazna... 21:18, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Ania74 napisał(a)
Ja za to wracam z pracy i zamiast trochę czasu poświęcić mojej trójce, wpadam do ogrodu... a potem mam wyrzuty sumienia...



To moze rzeczywiście jednak cos jest nie tak? Trudno oceniać, sama wiesz najlepiej... Pewnie, ze jeśli maluchy smutne z powodu nieprzeczytanych bajek i braku witaminy P, to na diabły Ci te zielska...
No, chyba, ze trochę zbyt surowa dla siebie jesteś, matka wszak tez człowiek
____________________
Marta
Ania74 21:22, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Może i surowa... ale tak jakoś czuję...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Ewa_w_ogrodzie 21:34, 09 wrz 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Ania74 napisał(a)
Ja za to wracam z pracy i zamiast trochę czasu poświęcić mojej trójce, wpadam do ogrodu... a potem mam wyrzuty sumienia...



Też tak mam. Taki los matek
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
tabliczkazna... 21:49, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Ania74 napisał(a)
Może i surowa... ale tak jakoś czuję...


Z uczuciem/czuciem/odczuciem sie nie dyskutuje.

Ja tylko jeszcze dodam , ze od ilości poświęconego czasu cenie bardziej jego jakość. Widzę sama po sobie, ze lepiej dać godzine uwagi i skupienia niz dzień "mhmmmania" i odpowiadania polgebkiem.
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies