Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Krys 21:46, 11 paź 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Magda gratki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Rench 21:32, 12 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Nikita napisał(a)
Ponieważ pogoda raczej więcej niż ładna… nie wytrzymałam i nie czekając wiosny wzięłam się wczoraj za rabatę hortensjową. Przekopałam 12 metrowy kawałek ogródka, pozbyłam się trawy, posadziłam żurawki i trawki, zaczęłam robić obrzeże z kostki brukowej (niestety kostki nie starczyło… mus w poniedziałek dokupić), a na wiosnę tylko podzielę miskanty, sypnę korą i rabatka gotowa.


W czasie gdy pochłonęły mnie zajęcia ogrodowo-ruchowe, ktoś przez cały czas bacznie mnie obserwował… nie znam gościa zupełnie… pierwszy raz widzę go w „szmaragdowym”… Fee, paskuda!


I jeszcze dwie fotki trawek przywiezionych w Wojsławic.
miskant YAKU JIMA nieśmiało się buja



rozplenica RED HEAD okociła się

Kawał roboty odwaliłaś Na wiosnę od razu rusza z kopyta .
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
paniprzyroda 21:34, 12 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Byłam
____________________
Dwa ogrody
ModraSowa 09:15, 13 paź 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Nikita napisał(a)
Ponieważ pogoda raczej więcej niż ładna… nie wytrzymałam i nie czekając wiosny wzięłam się wczoraj za rabatę hortensjową. Przekopałam 12 metrowy kawałek ogródka, pozbyłam się trawy, posadziłam żurawki i trawki, zaczęłam robić obrzeże z kostki brukowej (niestety kostki nie starczyło… mus w poniedziałek dokupić), a na wiosnę tylko podzielę miskanty, sypnę korą i rabatka gotowa.


W czasie gdy pochłonęły mnie zajęcia ogrodowo-ruchowe, ktoś przez cały czas bacznie mnie obserwował… nie znam gościa zupełnie… pierwszy raz widzę go w „szmaragdowym”… Fee, paskuda!


Pewnie to książe jakiś
Cudowny jest ten moment kiedy wstępuje w nas ta niebywała energia. To co odkładałyśmy, nagle, szast prast i zrobione
Pozdrawiam poniedziałkowo
____________________
Ania Ogród to życie
Margarete 10:50, 13 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 18:40, 13 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam, jak tam komputer? Okropnie cicho bez Ciebie! pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Urszulla 17:39, 14 paź 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Dobrze że komputerowe wirusy i problemy techniczne da się pokonać ale i braki są też takie miałam w tym tyg.
ale na 200 się załapałam prawie o czasie dołączam do imprezujących i kibicuję hortensjowej rabacie

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Nikita 08:06, 16 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Dziewczyny już jestem. Komputer naprawiony, ale muszę go ogarnąć, bo wszystko jest po zmieniane…ikony na pulpicie inne, pliki w innych miejscach, ogólny wygląd otwieranych stron jakiś dziwaczny… muszę wejść w ustawienia i pozmieniać po mojemu... mam nadzieję ,że wszystkie dokumenty gdzieś są i je odnajdę..

malgorzata_s… - ciociuniu dziękuję, za niebieskookie śliczności

Bogdzia – no to załamałaś mnie Bogdziu… znowu za wąsko ???

lojalna_ - też mi się podobają , są naprawdę śliczne

kitek81 – Kasiu, hortensjowa rabatka do dokończenia na wiosnę… zobaczymy co z tego wyjdzie

iwonadm – Iwonko, przepiękna róża – dziękuję

Anita1978, pani przyroda – dzięki dziewczyny… zaraz biegnę zobaczyć co u Was

Luiza, Margarete – upssss… widzę, że naprawdę mus na wiosnę hortensjową rabatkę poszerzyć

Rench – Reniu, na wiosnę muszę rozsadzic trewy, rozsypać kompost oraz korę i rabatka będzie mogła „ruszać z kopyta”.

popcarol, Krys – dzięki dziewczyna za gratki. Cebulki Ice Cream jednak nie przyjechały… szkoda, bo też miałam na nie ochotę.

ModraSowa – o cccie, książe mówisz…a ja go wyrzuciłam w najdalszy kąt ogrodu i nawet buzi nie dostał…!!!

Urszulla – dziękuje za śliczna hortensję… mam nadzieję, że za rok moje też będą takie
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
iwonadm 08:12, 16 paź 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
hiii czekamy na zdjęcia
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
popcorn 10:52, 16 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Foty, foty! Cebul nawet lepiej ze nie ma, nie mam miejsca hihi

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies