Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

makkasia 22:33, 24 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Gardener27 napisał(a)
Alu mój warzywnik pływa Od tygodnia pada cały czas Ziemia już nie przyjmuje wody ale na weekend zapowiadają słoneczną pogodę więc jakąś fotkę dla Ciebie zrobię

dobrze, ze już wiesz, ze będzie lepiej
U nas susza nie padało już bardzo długo Ot dylematy ogrodników
życze zdrówka
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
GosiaJoanna 22:43, 24 lip 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Oj pada u Was to i na wschód zaraz dojdzie Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy, bez kąsających potfforów.
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gardener27 22:57, 24 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Alisonek napisał(a)
u nas od wczoraj pada, ale przedtem była susza prawie miesiąc więc ziemia pragnie deszczu, tylko żniwa stanęły
chętnie zobacze jak się maja pomifiksy w słomie bo tej mam u siebie pod dostatkiem


Dziwna ta pogoda w tym roku W weekend miałem tropiki a od wtorku tak sie ochłodziło że nie da sie spać przy otwarty oknie bo by zmarzł i do tego ten deszcz Górale przepowiedzieli że jak nie było zimy to i nie bedzie lata U mnie rolnicy jeszcze nie rozpoczeli żniw Pomidoro na słomie owocują jak szalone Polecam na następny rok
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 23:00, 24 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
makkasia napisał(a)

dobrze, ze już wiesz, ze będzie lepiej
U nas susza nie padało już bardzo długo Ot dylematy ogrodników
życze zdrówka


Ech niedogodzi Jedni narzekaja na nadmiar a inni czekają z utęsknieniem na deszcz

Na zdrówko zawsze jest popyt Dziękuję
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 23:06, 24 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
GosiaJoanna napisał(a)
Oj pada u Was to i na wschód zaraz dojdzie Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy, bez kąsających potfforów.


Byle by ten deszczyk był spokojny W środę jak wracałem z pracy to musiałem sie trochę nagimnastykować za kierownicą żeby połamane konary drzew poomijać

Idę spać bo jutro to nie wiem kto za mnie wstanie do pracy Jak dobrze że już koniec tygodnia roboczego

Kolorowych snów

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
zabaewa 00:49, 25 lip 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Dobrze, ze jesteś i że idzie ku dobremu. U nas dzisiaj od rana pada i podlewa - spokojnie - bez ekscesôw. A już znowu liczyłam po saharyjskich dniach straty. Po takim podlaniu i lekkim ochłodzeniu wszystko w ogrodzie powinno si ę odrodzic i nabrać wigor
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
MagdalenaK8 12:27, 25 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Cieszę się że ze zdrowiem lepiej , przykro mi z powodu warzywnika ale może da radę się zregenerować...życzę tego z całego serca...U mnie popaduje, raczej susza...to prawda dziwne to lato. Pełne zawirowań i niespodzianek. Niestety nie tylko dobrych .
Ja pomału się ogarniam, sam wiesz że najgorsze są walki z samym sobą...
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 10:52, 27 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
zabaewa napisał(a)
Dobrze, ze jesteś i że idzie ku dobremu. U nas dzisiaj od rana pada i podlewa - spokojnie - bez ekscesôw. A już znowu liczyłam po saharyjskich dniach straty. Po takim podlaniu i lekkim ochłodzeniu wszystko w ogrodzie powinno się odrodzic i nabrać wigor


U mnie z kolei na odwrót Po całym tygodniu opadów deszczu w sobotę dotarło słońce i daje się we znaki Temperatura oscyluje koło 30 ale nie narzekam bo lepsze to niż deszcz Ogród ładnie się zazielenił i wczoraj starałem się trochę go ogarnąć co nie było łatwe

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 11:01, 27 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)
Cieszę się że ze zdrowiem lepiej , przykro mi z powodu warzywnika ale może da radę się zregenerować...życzę tego z całego serca...U mnie popaduje, raczej susza...to prawda dziwne to lato. Pełne zawirowań i niespodzianek. Niestety nie tylko dobrych .
Ja pomału się ogarniam, sam wiesz że najgorsze są walki z samym sobą...
Pozdrawiam


U mnie ze zdrówkiem coraz lepiej Dziękuję za troskę Wczoraj nawet popracowałem trochę w ogrodzie Warzywnik nie jest taki tragiczny jak by się wydawało Wszystko rośnie jak na drożdżach a najbardziej chwasty

Madziu martwię się o Ciebie Ta walka z demonami trwa już za długo Pojadę do Ciebie i zrobię porządek z sąsiadami

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 11:12, 27 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Po intensywnych opadach warzywnik przestał już pływać i zaświeciło słońce


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies