Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

martaibartek 21:16, 28 lip 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Za każdym razem się zachwycam! ogród i warzywnik CUDO!!! Gratuluje i zazdroszczę!
____________________
Gardener27 21:20, 28 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
martaibartek napisał(a)
Za każdym razem się zachwycam! ogród i warzywnik CUDO!!! Gratuluje i zazdroszczę!


Bardzo dziękuję za ciepłe słowa Staram się jak mogę a Wasze wsparcie mnie motywuje do dalszej pracy nad ogrodem

Dziękuję za odwiedziny Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
jula81 21:26, 28 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Zaglądam i Chopinka zostawiam na nową stronę z pozdrowieniami




____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
zabaewa 01:02, 29 lip 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Przemku - tak mówisz, że od rana skoro świt biegasz z aparatem, bo masz "słaby" sprzęt i w innych porach dobrych zdjęć nie zrobisz. A ja Ci mówię, że dobry fotograf śpi od rana do wieczora, wstaje przed zachodem i robi zdjęcia w tzw złotej godzinie, potem całą noc je wywołuje, przed świtem znów pędzi w plener, żeby tuż po świcie i wczesnym rankiem zrobić parę ujęć i wraca na resztę dnia do łóżka spać Tak, że przez przypadek nie popełniasz zasadniczego i karygodnego błędu focenia w samo południe
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
asiach 01:37, 29 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Gardener27 napisał(a)

Ogród masz piękny jak z książki - Alicja w krainie czarów
A ze mnie się nie śmieją jak biegam z aparatem bo mnie pomimo gabarytów za stodoły sąsiadów nie widać . Ja to mam farta
Miłego dnia życzę
Luki 09:40, 29 lip 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Nawet nie komentuje warzywnika... przecież to świetny ogród, a nie warzywnik wymuskany. Reszta również zachwyca, widać sporo włożonej pracy.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Gardener27 10:54, 29 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
jula81 napisał(a)
Zaglądam i Chopinka zostawiam na nową stronę z pozdrowieniami






Bajeczne ujęcie Bardzo dziękuję
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 11:00, 29 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
zabaewa napisał(a)
Przemku - tak mówisz, że od rana skoro świt biegasz z aparatem, bo masz "słaby" sprzęt i w innych porach dobrych zdjęć nie zrobisz. A ja Ci mówię, że dobry fotograf śpi od rana do wieczora, wstaje przed zachodem i robi zdjęcia w tzw złotej godzinie, potem całą noc je wywołuje, przed świtem znów pędzi w plener, żeby tuż po świcie i wczesnym rankiem zrobić parę ujęć i wraca na resztę dnia do łóżka spać Tak, że przez przypadek nie popełniasz zasadniczego i karygodnego błędu focenia w samo południe


Ewa z tego co napisałaś to muszę zmienić tryb życia na nocny Cały dzień przespać a w nocy obrabiać zdjęcia Ja raczej z tych śpiochów jestem Rano mi się za bardzo nie chce wstać żeby robić zdjęcia a wieczorem jak wychodzę z aparatem to zazwyczaj już robi się zmierzch i ,,dupa blada,,z roboty

Pozdrawiam

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 11:10, 29 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
asiach napisał(a)

Ogród masz piękny jak z książki - Alicja w krainie czarów
A ze mnie się nie śmieją jak biegam z aparatem bo mnie pomimo gabarytów za stodoły sąsiadów nie widać . Ja to mam farta
Miłego dnia życzę


Asiu bardzo dziękuję Zdjęcia jakie zacytowałaś są w klimacie Twojego ogrodu Takie trochę tajemnicze przez padające cienie drzew, kolorowe dzięki byliną i jednorocznym

Uśmiałem się Masz idealny parawan z tej stodoły dający prywatność i z aparatem możesz sobie biegać do woli

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 11:21, 29 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Luki napisał(a)
Nawet nie komentuje warzywnika... przecież to świetny ogród, a nie warzywnik wymuskany. Reszta również zachwyca, widać sporo włożonej pracy.


Staram się, staram Łukasz mówisz że to nie warzywnik ale ogród warzywny ? coś w tym jest

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies