Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

MagdalenaK8 20:14, 29 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Gardener27 napisał(a)
Ewa już nie przesadzaj z tym trawnikiem Nawoź go regularnie deszcz będzie podlewał a Ty tylko skupisz się na koszeniu i będziesz zadowolona

Mieszkam w dosyć ciekawym miejscu Pośrodku polany porośniętej zbożami uprawianymi przez rolników otoczonej lasami Bajecznie

No i zasłużyłeś by mieszkać bajecznie , piszesz że sprzęt aparatowy masz słaby...nic to. Zdjęcia za to robisz sercem.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 21:14, 29 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)

No i zasłużyłeś by mieszkać bajecznie , piszesz że sprzęt aparatowy masz słaby...nic to. Zdjęcia za to robisz sercem.
Pozdrawiam


Madziu Ty również mieszkasz w bajecznym miejscu a sąsiadami się nie przejmuj

Na nowy aparat też przyjdzie czas
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ozz 21:35, 29 lip 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Pytaj czy obok nie ma działki na sprzedaż - chętnie się przeprowadzę
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Gardener27 21:37, 29 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Chciałabyś mieć takiego sąsiada jak ja ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
anka_ 21:46, 29 lip 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Przemku nie wiadomo czy taki sąsiad jak ty to skarb czy przekleństwo. Bo z jednej strony cudownie mieć taki widoki za miedzą, ale z drugiej .... jakich kompleksów można się nabawić.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gardener27 22:04, 29 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Aniu czasem mi brakuje takiej bratniej duszy podzielającej pasje do ogrodnictwa pod ręką My tutaj sobie rozmawiamy ale dzielą nas czasem tysiące kilometrów Dobry sąsiad w dzisiejszych czasach to skarb a jeszcze taki o podobnych zainteresowaniach Przydałby się
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Nallar 22:10, 29 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Nici z opowieści o słoiku. Jest nowa zagadka.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
renatamama3 22:22, 29 lip 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Gardener27 napisał(a)
Parę lat temu siałem Oazę ale teraz to zlepek ładnie przyciętych chwastów bo nigdy nie ma czasu na oprysk

Wyszedłem do ogrodu zrobić trochę zdjęć i się tak rozpadało że ledwo uciekłem do domu


Jak ja chcę tego deszczu ,bo podlewam dwa ogródki ,swój sąsiada ,dobrze,że sąsiad trawnika kazał nie podlewać.Kanciki miodzio .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
anka_ 22:23, 29 lip 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Jak już jesteśmy Przemku przy sąsiadach to powiem ci, że moi stwierdzili że jestem nienormalna- bo po co marchewkę sieję jak w B. można kupić za parę groszy.

I oczywiście masz rację- fajnie jest mieć pod ręką bratnią duszę podzielającą pasje.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gardener27 22:35, 29 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
renatamama3 napisał(a)


Jak ja chcę tego deszczu ,bo podlewam dwa ogródki ,swój sąsiada ,dobrze,że sąsiad trawnika kazał nie podlewać.Kanciki miodzio .


Dziwna jest pogoda w tym roku Leje nawet jak świeci słońce ale dzięki tym anomalią mam soczyste trawniki jak nigdy Dobra z Ciebie sąsiadka
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies