Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

asica 21:23, 27 maj 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Jagodaa napisał(a)


Zarzekałam się przecież co do hortensji, że więcej nie, bo irytuje mnie pokładanie, ale ta odmiana zawsze była w planach. Już w zeszłym roku na nie polowałam . Ciekawe, czy będą choć trochę stronger niż inne .

Będą , będą. U mnie w szpalerze są anabelki i ze 4 strong (moje też nazywały się strog - incredibal). Na kilometr widać, że są masywniejsze, cyknę jutro zdjęcie, jaka to różnica.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Jagodaa 21:25, 27 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Mathildis napisał(a)
Podoba mi się wersja z Incrediball, którą nam pokazałaś na zdjęciach

sadzonki mega wypaśne


Mam nadzieję, ze będzie już kilka kwiatów w tym sezonie
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:33, 27 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
malkul napisał(a)
tak ja też myslę że to byłoby bardzo ładne zestawienie: incrediball+rozplenice. juz to widze oczyma wyobraźni. amazona tam neiw iedze bo za delkatne za niskie i zły kolor.


Racja, dopiero teraz sobie uświadomiłam, że te hortensje chyba mają liście w takim bardziej limonkowym kolorze (mylę się?), więc AM odpada. Pierwszy zamysł często najlepszy.

Do tego wydaje mi się, że będzie to fajnie wyglądać w połączeniu z donicą.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:36, 27 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
beta napisał(a)
zaległości nadrobiłam...łubiny to jest to!!!!!....pięknie się komponują z całą resztą....fajny i niekonwencjonalny pomysł...hortek piękne okazy kupiłaś...sadź Jagooo


Będę sadzić, ale musi być cieplej . U mnie jakiś koszmar, rano 9st, później niewiele więcej . ogrzewanie odpalone.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:39, 27 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
bleebla napisał(a)
Łubiny pięknie wyglądają.
Podoba mi się pomysł Marzenki z rozplenicami


Komplet roślin jest, ziemię będę musiała tylko kupić pod hortki i do dzieła .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:41, 27 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Kacha123 napisał(a)
Cześć Jagoda, mam pytanko - kiedy przycinasz choinę? Hortki mega, nie dziwię się, że po nie wróciłaś. Pozdrawiam


Kasia, przycinałam zanim jeszcze ruszyły i pojawiły się te malutkie kuleczki, zaczątki nowych przyrostów. Może około końca marca. Teraz trzeba byłoby czekać aż młode przyrosty zdrewnieją.
Macham
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Kacha123 21:43, 27 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Dzięki
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Juzia 21:44, 27 maj 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38882
Jagodaa napisał(a)


Hortensja drzewiasta - trochę przerażająca perspektywa


E tam
Drzewiasta a mniejsza od bukietowej
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Jagodaa 21:45, 27 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
asica napisał(a)

Będą , będą. U mnie w szpalerze są anabelki i ze 4 strong (moje też nazywały się strog - incredibal). Na kilometr widać, że są masywniejsze, cyknę jutro zdjęcie, jaka to różnica.


Będę bardzo wdzięczna .

Miałam właśnie do Ciebie pisać i zasypać Cię pytaniami... Czy one mają listki takie limonkowe bardziej, jak teraz te sadzonki?
Jak myślisz, w jakiej odległości od cisów powinnam je posadzić? Jaką mają u Ciebie wysokość w pełni sezonu?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:48, 27 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Juzia napisał(a)


E tam
Drzewiasta a mniejsza od bukietowej


Haha, bardzo mi to pasuje ). Najlepiej aby dorastała do 1m, bo mur ma 120 i nie chcę, żeby wystawała ponad. Z resztą cis też ma mieć docelowo 120cm wysokości.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies