Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 21:20, 17 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Luki napisał(a)
Jak ja brzóz zazdraszczam nie przejmuj się trawnikiem, masz piękne rabaty.
Co do traw typu Amazon MIst Frosted itd, według mnie tylko w pierwszym roku są ładne, później to już lipa, ja wyrzucam je z ogrodu, ale na szczęście mam tylko kilka.
Deszcz i umnie


Szkoda mi ich, bo bardzo je lubię. zobaczę, czy jesienią się zbiorą, gdy nie będzie już tak ostrego słońca. Na coroczną podmianę się niestety nie piszę.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:20, 17 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Madzenka napisał(a)
Hurra padało! Może Amazony odbija? Zatem jest to trawa, ktora dużow owdy potrzebuje tak jak carex frosted curls...


tak i raczej nie pełnego słońca, bo się przypala mocno
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:22, 17 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
ewa004 napisał(a)
aj mi troszke tego deszczu !
U mnie tez susza ,a podlewanie to mi już obrzydło .

Jak kret ? bo mojego juz nie ma


O Was to już od początku lipca w tv trąbią, że susza straszna

Kret się znów zaktywizował, odżyła mu doopka z racji ochłodzenia .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Kasya 21:23, 17 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42254
Jagodaa napisał(a)


edit: LEJEEEEEE!!!!





po takiej suszy to jednak mily widok

ja wciaz czekam ....
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Jagodaa 21:24, 17 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
wodzyn napisał(a)
Zazdroszczę tego deszczu. U mnie nadal praktycznie nic, prócz tego, że pokropiło 5-10 minut.
Z jednej strony się cieszę, że omijają nas te nawałnice, ale z drugiej to mieszkam w takim miejscu, że omija nas większość opadów i susza tu straszliwa, mimo tego, że w koło grzmi i leje.

Przykro patrzeć jak usycha wszystko wokół nas, ale za to rabatami Twoimi można oko nacieszyć.


Mam nadzieję, że i do Ciebie dotarło choć trochę bezpiecznych opadów. Ile ja mam dziś czasu!!! bo nie podlewam!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Pawlus 22:03, 17 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Twoje donicowe ML obłędne. Chyba muszę swoje przesadzić bo hortensje za bardzo je cieniują. A szkoda bo tak mi z nimi pasują... Na razie wygrywają wyścig i wystają ponad
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Jagodaa 22:22, 17 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Asisko_2005 napisał(a)
trawnik faktycznie zmasakrowany słoncem, ale jak skwar minie to odbije na zielono. U mnie w lepszym stanie wiec nie marudzę. Ogólnie znikło słonca, schłodziło się, moze jakaś ulewa będzie?


Dziś jakoś dziwnie było, cały dzień chmury .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:25, 17 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Mathildis napisał(a)
Jagódko byłaś u mnie i ja w tym samym czasie u Ciebie... widzę, że nic nie napisałam (a przekonana byłam, że coś skrobnęłam) więc nadrabiam
Rabatki masz świetne, po prostu cud miód malina... szerokie kadry (pomijając trawnik) wyglądają świetnie, a trawnikiem się nie przejmuj nadrobisz w przyszłym roku
na kreta się nie złość robaki przecież łapie, niech wszystkie w spokoju zje i martwić się będziesz jak trawkę posiejesz
cieszę się, że u Ciebie tylko deszcz...
biel brzóz cieszy prawda?


Biel cieszy bardzo .

Kret dziś wyrył chyba z 10 kopców , już się zastanawiam, czy aby się nie rozmnożył. No ale obojniakiem nie jest, więc musiałby jakieś towarzystwo mieć . Chyba, że się z nornica zakolegował .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
ewa004 22:30, 17 sie 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
A ja juz z kretem mam spokój
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
butterfly 22:37, 17 sie 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Jagódko, piekne masz te trawska, oj piekne...
Pociesze cię ze tez mam kreta - o ile do tej pory rył "na tyłach" to dzis - o zgrozo - zobaczyłam kopce na rabatach...

Bedzie krrrrrwawa walka.....
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies