Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 11:53, 06 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
a jeszcze pinki łinki będę na wiosnę przesadzać, bo mi nie pasi do tej wanilki a w najnowszym numerze gazety na "dz" przeczytałam, że pinky winky tnie się co 2 lata! a ja ciachałam swoją co rok i ona wolno bardzo rośnie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
kosolka 12:02, 06 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ja nie znając sie kompletnie na hort bukietowych koniecznie chciałam kupic pinky. Tak sie napaliłam, a u nas w CO były wtedy tylko vanilki. I panie mi tak je zachwalały, ze nie przemarzaja, ze podobnie sie wybarwiają i cieszę sie ze tak wyszło Bo teraz już je rozróżniam i widzę róznice między nimi.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
marta_d 12:20, 06 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
ogólnie jestem z niej zadowolona, ale vanila ma ładniejsze i dorodniejsze kwiay, pinky nastomiast jest zwarta i przebarwia się na bardzo ciemny róż, no i na pewno rośnie wolniej od pozostałych jeszcze jedną vanilkę dokupię i jestem ciekawa Limelight - zachwalana bardzo na forum
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 12:29, 06 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
i to cudeńko jeszcze daje radę na balkonie, ale lada chwila zostanie przeniesiona w cieplejsze miejsce
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
kosolka 12:35, 06 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Mam trzy limki, ciekawa jestem jak w przyszłym roku sie zaprezentują Kupiłam dwie - wysokie, ale takie rachityczne , bez liści na dole, więc efekt jeszcze średni, a jedna jest moja od zeszłego roku, ładna, zielona i dopiero zaczyna kwitnąć Mróz pewnie jej przeszkodził. Zobaczymy.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 12:36, 06 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
marta_d napisał(a)
i to cudeńko jeszcze daje radę na balkonie, ale lada chwila zostanie przeniesiona w cieplejsze miejsce


Twoja piękna, gęściutka Moja mniej liściasta, ale też kwitnie pięknie
____________________
Ola Kosolkowa pasja
marta_d 12:42, 06 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
kosolka napisał(a)


Twoja piękna, gęściutka Moja mniej liściasta, ale też kwitnie pięknie


ta.. gęściutka - gęściutko też kosztowała, byłam w Berlinie na 1 dzień u rodzinki i odwiedziłam jedno z ulubionych centrów kwiatowych ( jeśli będziesz kiedykolwiek polecam odwiedzić Pflanzen Kóle) no i zobaczyłam ile podarek kosztował, to u siebie kupiłabym co najmniej 5 ładnie rozkrzewionych hortensji!
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
zawitka 12:50, 06 paź 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Marta cudeńko ładnie zielone a mnie kiedyś miałam i zdechło po zimie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
marta_d 11:13, 07 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
zawitka napisał(a)
Marta cudeńko ładnie zielone a mnie kiedyś miałam i zdechło po zimie


tego też się obawiam, wszystkie rośliny, które wymagały przetrzymania zimą mi padały, no zobaczymy co z tym będzie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
wietrzyk 15:19, 07 paź 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
marta_d napisał(a)


żurawka cudnie obżarta przez ślimaki


Marta,
Stawiam na opuchlaki
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies