Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

Gardener27 13:05, 18 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
A co z nową rabatą ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 13:13, 18 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
pokażę chętnie plan działania - tylko wrócę do domku rabatkę obfociłam, może jeszcze dziś z innej perspektywy ją wezmę
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 13:30, 18 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
więc czekam na nowe zdjęcia bo jestem ciekaw efektów pracy

a co z tą podgryzaną żurawką ? to opuchlaki ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
madeline28 20:47, 18 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
marta_d napisał(a)


hehe ale naprawdę nie przesadzaj - mój ogród to jeden wielki kompleks Boże kiedy ja go w końcu zrobię tak jak należy ?!?! ...


A ja i tak myślę, że powinnaś być dumna ze swojego ogrodu. Poza tym jakby był całkowicie skończony to co Ty byś robiła?
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
marta_d 18:02, 19 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Gardener27 napisał(a)
więc czekam na nowe zdjęcia bo jestem ciekaw efektów pracy

a co z tą podgryzaną żurawką ? to opuchlaki ?


nie udało mi się zdiagnozować przyczyny - zrobiłam tak jak pisała Gosia - wyszłam parę razy po zmroku zobaczyć, czy coś tam łazi i nic.. wykopałam jedną jak radziłeś i też wydaje się być w porządku a liście obgryzione, teraz już jest lepiej, bo nie widzę nowych ogryzków. Jeszcze przyczaję te dziadostwa
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 18:03, 19 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
madeline28 napisał(a)


A ja i tak myślę, że powinnaś być dumna ze swojego ogrodu. Poza tym jakby był całkowicie skończony to co Ty byś robiła?


pewnie ciągle coś zmieniała i przesadzała
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 18:18, 19 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
moje zakupki ostatnie, trzmielina niestety nie przyszła, czarna malina, której nie zamawiałam - owszem, za to z powojnikiem się nie pomylili


koncepcja rabatki uległa nieco zmianie i wąski pasek zajmą powojniki w towarzystwie liliowców

żurawka szykuje się do kwitnienia


lekko oszalała - z pędu kwiatowego wyrósł liść i to nie tylko na tym egzemplarzu
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 18:30, 19 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
kiepskie fotki zrobiłam, bo aparacik mężowi w pracy potrzebny
ostatni rzut na hosty - żółć ładna, ale już poobcinałam wszystkie zżółkłe


a w tej chwili wygląda to tak


z wielką niecierpliwością czekałam na przebarwienie miłorzębów a one zrobiły mi psikusa i prawie w ogóle się nie zażółciły a z jednego liście opadły, mimo, że przymrozku nie było
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
hanka_andrus 18:38, 19 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Perfekcyjna ogrodniczka, to TY!

Jak widzę u was pozamiatane, to mnie wstyd się robi, że takie fotki pokazuję, z mchem na obrzeżach, i chwastami kiełkującymi. Ale potem przymykam oko, i myślę,zielone jest piękne! Nie ważne w jakiej formie!

Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
marta_d 18:44, 19 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Haniu no coś Ty to z nudów tylko z liśćmi z orzecha nie ogarniam codziennie trzeba z grabiami pracować, ale teraz chyba poczekam kilka dni aż spadnie więcej.. pozgrabiam a za 2 godziny znów to samo - denerwują, bo spore one no i na kompost się nie nadają
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies