Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 11:38, 22 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
jedna róża historyczna - odmiany nie znam, druga w kolorze łososiowym - odmiana też mi nieznana, tę drugą dostałam od znajomego z Holandii bardzo dawno temu, może na podstawie zdjęcia poznacie odmianę, bo ja raczej nie

to ta od znajomego


i historyczna - ona jakaś wydelikacona, sypią jej się kwiaty, ma bardzo delikatne płatki
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 11:39, 22 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
a nasionka tej werbenki to kto posiada ? i ma nadmiar ??
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
kosolka 11:45, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ania z Rajskiego Ogrodu, Mała Mi.. Zresztą pewnie zaraz ktoś Ci zaoferuje.
Jestem zdziwiona, że pierwsza, ta morelowa, bardziej mnie zachwyciła niz różowa Może dlatego, ze ujecie z kroplami piękne. Super.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
marta_d 11:48, 22 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
no mnie też ma zdecydowanie ładniejsze kwiaty zobaczymy z tą różową jaka będzie w przyszłym roku, jeśli nie będzie mi się widzieć w tym miejscu to mamie ją oddam
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
lojalna_ 11:55, 22 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Marta ten awatarek mnie zaskoczył nie wiedziałam gdzie trafiłam fajny szalony. Ja ostatnio kupiłam ML i mój Fidek upodobał sobie ta trawke bardziej niz ja wygryzł po'owe i połowe wykopał chyba zmienie jej miejsce ....zebym ja miała na oku


Rabatka sie zapowiada cudnie na wiosne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Napia 16:12, 22 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Marta, mam werbenę patagońską i prześlę Ci jej nasiona po przymrozkach Danusia pisała w Magnolii, że trzeba je najpierw przemrozić. Biorąc pod uwagę prognozę pogody na nadchodzące dni, to już niedługo
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gardener27 22:00, 22 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)
a to moja rabata czosnkowo - szałwiowo - różana


posadziłam na niej 20 szt Purple Sensation, 30 szt Hair i tak myślę, świetnie pasowałaby tu werbena patagońska spodobała mi się w waszych ogrodach i byłaby idealna, a jak wierzba Hakuro zbrzydnie to ją wymienię na coś innego.. może klonik palmowy ?? miejsce w pełni słoneczne i zaciszne


Ach .... jaka dopieszczona rabata Myślałem że praca całkowicie Cię pochłonęła a tu taka miła ogrodowa niespodzianka. 50 sztuk czosnków wiosną będzie powodował zawrót głowy Miskantów się nie bój bo rosną powoli w zwartej kępie a co do kopiowania no cóż jak coś jest dobrym pomysłem to dlaczego tego nie przenieść do siebie Patagońską też mam u siebie po raz pierwszy i jestem z niej bardzo zadowolony bo kwitnie do dzisiaj Mam tylko kłopot z zebraniem z niej nasion Bo za diabła nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić Wiem że brzmi to niewiarygodnie bo doświadczenie mam duże ale w ogóle ja tam nie widzę żadnych nasion tylko same przekwitnięte opadające mini płatki Już nie pamiętam jak wyglądały jej nasiona jak siałem wiosną Muszę poprosić kogoś o instrukcję O przemrażaniu pierwsze słyszę ? Muszę się doszkolić

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 20:18, 23 paź 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Martuś ostatnie zakupy piękne, ten powojniczek cud malinka. A gdzie moja buźka kochana, z tym zjawiskowym uśmiechem. Nie żeby teraz nie było pięknie...
____________________
Ogród i nie tylko...
kosolka 20:23, 23 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
MagdalenaK8 napisał(a)
A gdzie moja buźka kochana, z tym zjawiskowym uśmiechem. Nie żeby teraz nie było pięknie...



Reakcja moja była taka sama
____________________
Ola Kosolkowa pasja
marta_d 18:10, 25 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
lojalna_ napisał(a)
Marta ten awatarek mnie zaskoczył nie wiedziałam gdzie trafiłam fajny szalony. Ja ostatnio kupiłam ML i mój Fidek upodobał sobie ta trawke bardziej niz ja wygryzł po'owe i połowe wykopał chyba zmienie jej miejsce ....zebym ja miała na oku


Rabatka sie zapowiada cudnie na wiosne


hehe kobieta zmienną jest ja nie mam żadnych zwierząstw, chyba, że jakieś obce czasem zabłądzą
sama jestem ciekawa efektu, najgorsze, że trzeba tyle czekać ..
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies