Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

Gardener27 20:14, 19 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
A to psikus z tą trzmieliną i co zostajesz przy malinie ?

Widocznie nie było u Ciebie aż tak chłodno by miłorzęby się przebarwiły Szczęściara

Żurawki często na swoich długich szyjach posiadają listki więc to normalne

Uporządkowana obwódka wygląda bardzo ładnie Oj napracowałaś się

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
lojalna_ 20:21, 19 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Martus miłorzab az kwicze ...


Czysciutko, zadbane i nie marudz babo bo grzeszysz powiedziała by moja babcia buziolki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Napia 20:27, 19 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
hanka_andrus napisał(a)
Perfekcyjna ogrodniczka, to TY!

Jak widzę u was pozamiatane, to mnie wstyd się robi, że takie fotki pokazuję, z mchem na obrzeżach, i chwastami kiełkującymi. Ale potem przymykam oko, i myślę,zielone jest piękne! Nie ważne w jakiej formie!

Pozdrawiam


Zielone jest piękne! Haniu to hasło dla mnie idealne Czego nie można zwalczyć, trzeba pokochać Staram się polubić moje chwasty, ale jednak średnio mi się to udaje

Marta piękne zakupy i porządek, że mucha nie siada
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
marta_d 09:14, 20 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Gardener27 napisał(a)
A to psikus z tą trzmieliną i co zostajesz przy malinie ?

Widocznie nie było u Ciebie aż tak chłodno by miłorzęby się przebarwiły Szczęściara

Żurawki często na swoich długich szyjach posiadają listki więc to normalne

Uporządkowana obwódka wygląda bardzo ładnie Oj napracowałaś się

Pozdrawiam


malinkę czarną dałam mamie, ma już 2 sztuki - 2 lata temu zamawiała, ale mi one nie za bardzo smakują - dla mnie najlepsza żółta - jest bardzo delikatna i nie taka... cierpka.. ?

Przymrozek był, ale dawno temu i już o nim zapomniałam z kolei ogród przy zakładzie mamy nisko położony - na linii Odry i tam temperatury są niższe o nawet kilka stopni jak przy domu.

Te żurawki ze zdjęcia już były raz dzielone, zeszłej jesieni - sadzonki miały dosłownie po 3-4 listki, a one się tak rozrosły, że na kolejną jesień znów będzie trzeba je podzielić

Oj napracowałam - niby ogródek niewielki, ale męczący
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 09:17, 20 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Napia napisał(a)


Zielone jest piękne! Haniu to hasło dla mnie idealne Czego nie można zwalczyć, trzeba pokochać Staram się polubić moje chwasty, ale jednak średnio mi się to udaje

Marta piękne zakupy i porządek, że mucha nie siada


Tak.. zielone piękne - mam na jeszcze dwóch rabatach takie zielone, ale dopóki liście z orzecha nie opadną całkowicie, nawet się nie zabieram za uporządkowanie - na razie to niepotrzebne ZIELONE pokochałam wykorzystałam sobotę na pracę, bo pogoda dopisała a tu już chyba powoli trzeba szaliczki wyciągać
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 09:19, 20 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
lojalna_ napisał(a)
Martus miłorzab az kwicze ...


Czysciutko, zadbane i nie marudz babo bo grzeszysz powiedziała by moja babcia buziolki

ohh żebyś wiedziała jak ja kwiczałam jak u kogoś widziałam to już jesienne porządki, cynie wyrwane, turki też, liliowcom liście poobcinałam, bo już brzydkie były i byle do wiosny wieczorem nadrobię u Ciebie a póki co zmykam, bo obowiązki zawodowe wzywają
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Luckaa 10:46, 20 paź 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Ja jeszcze porzadków nie proobiłam, ale jest tak ciepło i przyjemnie że aż się niechce
____________________
Lucyna
hanka_andrus 10:52, 20 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
U mnie też ciepło. ale wiatr z tendencją do sztormowego. Oj, chyba przyniesie zmianę pogody.
Trzymaj się ciepło.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 10:59, 20 paź 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Marta działasz szybko a u mnie liście host jeszcze stoja
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
marta_d 11:19, 20 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Luckaa napisał(a)
Ja jeszcze porzadków nie proobiłam, ale jest tak ciepło i przyjemnie że aż się niechce


ja jeszcze drugi ogród muszę ogarnąć - chyba na weekend będę dalie wykopywać
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies