Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Marga 22:03, 08 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
amelia_b napisał(a)
jestem i ja co do dzieci to ja mam niewielki staż, co ci mogę powiedzieć to to że przekonasz się jak siedmiolatki potrafią pyskować, że aż z butów wyrywa...

Amelio, wierzę! Moje mają tylko pięć lat, a takie "mądrosci" z przedszkola przynoszą, że ho ho.
____________________
Ogród dla moich synków
AnnaCh 22:04, 08 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Poczekajcie jeszcze dłużej... Masakra
Moja Maryś ma 11,5 i już czasami się z nią nie mogę dogadać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
amelia_b 22:15, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
AnnaCh napisał(a)
Poczekajcie jeszcze dłużej... Masakra
Moja Maryś ma 11,5 i już czasami się z nią nie mogę dogadać

Ania ja nie wiem co się teraz z tymi dziećmi porobiło o np : będziesz jadł rosół? pytam swego a on mi: sama sobie jedz! Dostał ostatnio klapa w dupkę, to dar się na pół okolicy że mama go bije, że błaga żebym go nie biła i piszczał że się mamy boi, symulant a najlepsze że taką akcje odstrzelił przy babci , że aż biedaczka zbladła, co ja się potem osłuchałam, o matko
____________________
Pogubiłam się po drodze
AnnaCh 22:19, 08 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wiem, moja też urządza sceny przy dziadkach, manipulantka...
Choć nigdy nawet małego klapsa nie dostała, a kary to np. brak komputera, czy telefonu.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
amelia_b 22:39, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
AnnaCh napisał(a)
Wiem, moja też urządza sceny przy dziadkach, manipulantka...
Choć nigdy nawet małego klapsa nie dostała, a kary to np. brak komputera, czy telefonu.

urocze są te starszaki brak komputera i daje to coś? ja średnio raz w tygodniu prąd wyłączamjak groźbą i prośba nie skutkuje
____________________
Pogubiłam się po drodze
agnieszka_m 06:38, 09 wrz 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
oj Dziewczyny tym naszym dzieciom to sie już w głowach poprzewracało moja sześciolatka teraz to niewiem czy jakiś bunt przechodzi czy co jest okropna. Co tylko każe jej zrobić nawet po sobie posprzątać to jest tylko jęczenie a młodszej tak dokucza, chce żeby bawiła się tak jak ona a jak ona niechce to ja odrazu bije. Niemogę do niej dotrzeć rozmowami karami nie dociera nic
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Basilikum 06:39, 09 wrz 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a to ja jeszcze jenda madrosc sprzedam. Moja kolezanka tak powiada. Ze nastolatki dlatego przechodza okres dojrzewania, by latwiej bylo ich wyrzucic z domu (a nie karmic i opierac do 30-tki i dalej)
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
MirellaB 06:50, 09 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj Tu Mirella. Przychodzę do Ciebie od Amelii.

Wątek o wnętrzach również jest na Ogrodowisku, a może właśnie tam znajdziesz inspiracje do swojej kuchni

Masz fajny wątek, dobrze się go czyta, mało stron to ogarnęłam cały.

Ładnie wszystko przedstawiłaś od początku

Podoba mi się domek ogrodnika, duża rabata robi wrażenie, sosny bardzo mi się podobają.
Perowskia ładnie urosła. Również kupiłam, ale m-c temu,więc jeszcze nie jest tak okazała, a poza tym już psy zdążyły połamać krzaczki

Zaznaczam Twój wątek, będę zaglądała i może uda mi się coś doradzić

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Filemon24 07:28, 09 wrz 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
bo teraz jest za dużo głupich programów w telewizji dzieci to oglądają i się zachowują jakby były dorosłe
____________________
amelia_b 07:29, 09 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Basilikum napisał(a)
a to ja jeszcze jenda madrosc sprzedam. Moja kolezanka tak powiada. Ze nastolatki dlatego przechodza okres dojrzewania, by latwiej bylo ich wyrzucic z domu (a nie karmic i opierac do 30-tki i dalej)

To dobre jest
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies