Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Basilikum 13:58, 10 wrz 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja Tez juz uzalezniona od Ogrodowiska.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Dominika11 14:06, 10 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Basilikum napisał(a)
ja Tez juz uzalezniona od Ogrodowiska.


witamy w klubie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
agnieszka_m 19:06, 10 wrz 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
do klubu to chyba dużo osób się przyłączy hehe
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Marga 21:17, 10 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
To forum to chyba jest mój jedyny nałóg ...i zjadacz czasu, więc i ja się witam w klubie uzależnionych

Mnie nie ma, a tu proszę jak wątek tętni życiem towarzyskim. Ciekawe tematy poruszacie, nie tylko ja skorzystam. Zapraszam częściej

Amelio, do mnie możesz wpaść i bez aparatu

Moje zakupy:


Za skrzynkami stoją jeszcze: 7 mikrobiot syberyjskich i 9 tawuł szarych, ale zielone rośliny na zielonym tle kiepsko wyszły
____________________
Ogród dla moich synków
amelia_b 21:23, 10 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Marga napisał(a)
To forum to chyba jest mój jedyny nałóg ...i zjadacz czasu, więc i ja się witam w klubie uzależnionych

Mnie nie ma, a tu proszę jak wątek tętni życiem towarzyskim. Ciekawe tematy poruszacie, nie tylko ja skorzystam. Zapraszam częściej

Amelio, do mnie możesz wpaść i bez aparatu

Moje zakupy:


Za skrzynkami stoją jeszcze: 7 mikrobiot syberyjskich i 9 tawuł szarych, ale zielone rośliny na zielonym tle kiepsko wyszły

zakupy cudne chętnie do ciebie wpadnę, jak zapraszasz he he tylko musiał by mnie M przywieść bo ja dalej jak 5 km od domu nie jeżdżę bo się boję sama
____________________
Pogubiłam się po drodze
Marga 21:25, 10 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
A oto rabata nad którą teraz pracuję





Dostałam jakiegoś chwilowego zaćmienia umysłu i zamówiłam o 20 lawend mniej niż powinnam Kurka, teraz jak domówię resztę, to i tak będą mi się pewnie różniły.
____________________
Ogród dla moich synków
amelia_b 21:29, 10 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
no ja wiedziałam że ty coś knujesz mówiłam zresztą ciekawe kiedy ty to posadzisz?
ps wytnij leszczynie dziki, teraz puki młode i zostaw max 3 stare i tak ci będą odrastać
____________________
Pogubiłam się po drodze
Marga 21:46, 10 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
amelia_b napisał(a)
no ja wiedziałam że ty coś knujesz mówiłam zresztą ciekawe kiedy ty to posadzisz?
ps wytnij leszczynie dziki, teraz puki młode i zostaw max 3 stare i tak ci będą odrastać


Moze jutro
Leszczyny wiem, że zarosły Czasu brak na wszystko.
Już Cię wcześniej zapraszałam. Mówiłaś, że wpadniesz z przychówkiem i jakimś ochroniarzem

WSZELKIE opinie na temat wyspy ósemki mile widziane Proszę się nie krępować (słyszałam już różne) Druga strona ósemki jest w cieniu i tam będzie obwódka bukszpanowa, a w środku haconechloa Aureola, hosty i jeszcze jedna roślinka.
____________________
Ogród dla moich synków
AnnaCh 21:47, 10 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zakupy świetne i w końcu pokazałaś nam kawałek swojego magicznego świata
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Marga 21:52, 10 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
I jeszcze kilka ujęć jak juz jestem Roslinki jeszcze są malutkie (oprócz perovskiej, która rośnie jak głupia) więc mało co widać




____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies