Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 13:09, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
ewsyg napisał(a)
Małgoś, aleś my gapy. Siedziałyśmy na przeciwko siebie przy stole. Gapy jak się patrzy. To twoją sałatkę jadłam, to pamiętam


Ewa w Pszczynie będziemy miały okazje ponadrabiać to. Mam nadzieję że sałatka smakowała
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:10, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kindzia napisał(a)
Mój Palibin już po cięciu, kuleczka mi sie zrobiła


Kasiu ja jeszcze nie ciełam ale na pewno to zrobię.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:12, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
paniprzyroda napisał(a)
Gosiu, dziekuję za przywiezienie róży, doskonale się wpasowała w miejsce dla niej przeznaczone. Teraz muszę gnębić syna o nową pergolę dla niej. Mam nadzieję, że trawki przeżyły podróż Buziam.


Mariolko dobrze że róża ma super miejscówkę. Syn taki zdolny to pewnie jakieś cudo stworzy i róża będzie zadowolona. Trawki super przetrwały ale jeszcze nie posadzone- ale mają się dobrze- są codziennie podlewane. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:14, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
AgataP napisał(a)


Małgoś ja pierdyknęłam je gnojówką z mieszanki pokrzyw i wrotycza, potem wieczorem przyszła burza - jak teraz nie ruszą to wykrzyczę im że je wywalę gałązki mają zieloną korę więc nadzieja jest, te co mają bardziej brązową to może uschły, te wiosenne przymrozki mogły je tak osłabić. Ale ja też cierpliwie czekam, bo wiem że warto buziaczki


Agatko jeszcze nie przycięłam grabów bo jakoś wydaje mi się że za gorąco. A po drugie nie bardzo wiem na jakiej wysokości je przyciąć- jak na 40 cm. to zostaną takie pojedyncze kikuty- czy tak ma być ?. Może byś mi zrobiła fotkę swoim po przycięciu ?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:19, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
anna_g napisał(a)


Przyleciałam z Kindzi wątku Palibina podziwiać... Faktycznie przecudnej urody jest... Mój nowy nabytek na razie maleńki ale się "dobrze zapowiada" Mam nadzieję, że kiedyś u mnie też będzie taki piękny jak Twój - no i ten zapach... Pozdrawiam


Aniu dzięki. Mój Palibin też był mały jak go kupowałam ale on już u mnie jest coś ponad 10 lat to miał prawo urosnąć. Ty też się doczekasz takiego dużego i pięknego Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
anabuko1 13:20, 03 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Gosiu, witaj!
ale masz piękne czosnki,piwonie.Różne orliki.
I te kolorowe cudne naparstnice.
A ja mam tylko jedna różową
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gocha 13:20, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
amelia_b napisał(a)
śliczna jest, mam dwie malutkie w formie krzaczków

Amelia też mi się podoba ten lilak ale niestety za krótko cieszy kwiatem Twoje też urosną
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:22, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
amelia_b napisał(a)
Gosiu podglądam od rana piękne masz rośliny, orliki cudowne. widzę że u Ciebie tez jarzmianki zbladły, ale mimo to są piekne


Dzięki Amelia. Chyba te granatowe orliki podobają mi się teraz najbardziej ale jeszcze muszę im znaleźć miejscówkę. Jarzmianki niestety jaśniejsze a myślałam że one będą ciemne- ale takie eż mi się podobają
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:25, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Gosiek33 napisał(a)
jak czarujesz palibina by tak cudnie kwitł? powiedz jeszcze, proszę jak go tniesz po przekwitnięciu, same kwiatostany czy trochę go strzyżesz?


Gosiu chyba go nie czaruję a przynajmniej tak mi się wydaje. A po przekwitnięciu nie bawię się w wycinanie kwiatostanów tylko przycinam go tak jak bukszpany czy żywopłot i takim nożycami do żywopłotu. Nie pieszczę się z nim a on ma być po prostu piękny :
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:28, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
anabuko1 napisał(a)
Gosiu, witaj!
ale masz piękne czosnki,piwonie.Różne orliki.
I te kolorowe cudne naparstnice.
A ja mam tylko jedna różową


Aniu dziękuję za pochwały moich roślinek.Naparstnice siałam w lecie 2 lata temu. Część zakwitła w tamtym roku a część dopiero w tym roku. Wprawdzie zamiarem moim było przesadzić je na wiosnę gdzieś na rabaty pomiędzy inne rośliny żeby nie rosły i kwitły w przechowalniku ale jakoś za późno się do tego zabierałam i już mi szkoda było takich z pąkami kwiatowymi przesadzać. Ciekawa jestem czy w tym roku coś mi się z nich zaieje. Albo może sama kupię nasiona i posieję
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies