Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Bogdzia 21:58, 29 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526


Prosicie o identyfikację więc podpiszę wg Ani zdjecia

Od lewej stoją: Kasya, Rozark, Ryska, Mariolka(koleżanka Margarete i juz i nasza), Kasia-Luiza (nie ma watku ale ostatnio pokazywalismy jej piękny ogród na pierwszomajowym spotkaniu)Yolka, Danusia -koleżanka Pani Przyrody i równiez juz nasza, Ja czyli Bogdzia, Ewa-Luteczka w niebieskiej bluzce, Justyna eee-tam, Robert, Gocha, Jankosia, Anna Ch, Karola, za Karolą jasne własy Mathildis, Pani Przyroda,Anipla, AgataC,Ania z ogrodu z pergolą, Ren 133, Chell z koleżanką i M ale czyj M nie wiem,
siedza od lewej: Ewsg, Margarete, Nikita, Luki, Mała Mi, Ela kuzynka Margarete zaprzyjaźniona z nami, Dorota 123.
Fotografie robiło conajmniej pięciu mężów i byli jeszcze GabiK z Jarkiem i Laurką, Kuklik z fajnymi dzieciakami-młodzieżą i mój syn z wnusią.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mathildis 22:22, 29 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Tak jak wspominałam na spotkaniu Twój ogród z każdą zmianą podoba mi się coraz bardziej
Miło było poznać Cię osobiście, zupełnie inaczej zagląda się wtedy do wątków. Nie obiecuję, że będę częściej pisać, ale zaglądać na pewno nadal będę

Wysyłam prośbę na PW
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
09:01, 30 maj 2016
Małgosiu ja tylko się do ciebie uśmiecham

ale mam nadzieję że moja instrukcja była prosta ze już będziesz umieć wklejać to przydatna umiejetność na forum jest
Gocha 10:53, 30 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mathildis napisał(a)
Tak jak wspominałam na spotkaniu Twój ogród z każdą zmianą podoba mi się coraz bardziej
Miło było poznać Cię osobiście, zupełnie inaczej zagląda się wtedy do wątków. Nie obiecuję, że będę częściej pisać, ale zaglądać na pewno nadal będę

Wysyłam prośbę na PW


Aniu dzięki za tak miłe słowa. Też się cieszę że się poznałyśmy. Też fajniej będzie mi sie zaglądało teraz do Ciebie. Zdjęcia postaram sie przesłać jak najszybciej
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 10:56, 30 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
eee_taam napisał(a)
Małgosiu ja tylko się do ciebie uśmiecham

ale mam nadzieję że moja instrukcja była prosta ze już będziesz umieć wklejać to przydatna umiejetność na forum jest


Justynko przecież wiem że to z uśmiechem. Ale ja próbowałam to zrobić i jakiegoś chwilowego zaćmienia dostałam, więc stwierdziłam że jak Robert prosi to ja też spróbuję. Bogdzia wysłała więc ja już nie musiałam ale będę oczywiście już pamiętać że najpierw muszę zacytować.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
malgorzata_s... 21:33, 30 maj 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kochana na wojaże do Raju się wybrałaś ? Fajnie Cię zobaczyć w wesołej gromadcePozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ewsyg 22:00, 30 maj 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Małgoś, aleś my gapy. Siedziałyśmy na przeciwko siebie przy stole. Gapy jak się patrzy. To twoją sałatkę jadłam, to pamiętam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Kindzia 10:55, 31 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mój Palibin już po cięciu, kuleczka mi sie zrobiła
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
paniprzyroda 11:06, 31 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gosiu, dziekuję za przywiezienie róży, doskonale się wpasowała w miejsce dla niej przeznaczone. Teraz muszę gnębić syna o nową pergolę dla niej. Mam nadzieję, że trawki przeżyły podróż Buziam.
____________________
Dwa ogrody
AgataP 20:27, 31 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gocha napisał(a)


Dorotko fajny avatarek- czy to któres dziecko zrobiło na Dzień Matki ? Graby mam docelowo w formie zywopłotu na nowe rabacie przy domu tej rozchodnikowo różanej. Tylko na razie słabo je widać- kiepsko wypuszczają listki. Ale podlewam i mam nadzieję że jeszcze pokażą na co je stać.


Małgoś ja pierdyknęłam je gnojówką z mieszanki pokrzyw i wrotycza, potem wieczorem przyszła burza - jak teraz nie ruszą to wykrzyczę im że je wywalę gałązki mają zieloną korę więc nadzieja jest, te co mają bardziej brązową to może uschły, te wiosenne przymrozki mogły je tak osłabić. Ale ja też cierpliwie czekam, bo wiem że warto buziaczki
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies