Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

AgataP 15:11, 07 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gocha napisał(a)
I jeszcze również tegoroczna Artemis


No piękne Ci one, a Artemis u mnie padł, wymieniłam go szybko na nowego i liczę że taki będzie i u mnie
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 15:14, 07 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gocha napisał(a)
I już na koniec pokażę część warzywną- trochę już podrasowaną. Ale ponieważ nie wyrobiliśmy się z przygotowaniem jej wcześniej to dopiero teraz to co jeszcze można to posieję i posadzę jakieś pomidory i paprykę i może jakieś sadzonki kupię jeszcze na targu. Wczoraj posadziłam też trochę irysów, bo to ma być taka część warzywno dekoracyjna. Jeszcze trzeba wszystko pozostałe wyplewić i niektóre fragmenty też wysypać korą. Dlatego tak strasznie dużo kory musiałam zakupić w tym roku. Niestety wiem że wysypanie korą nie zniweluje mi całkowicie rośnięcie chwastów ale może chociaż je ograniczy- przynajmniej taką mam nadzieję. I jeszcze chcę pochwalić mojego M. Bo to wszystko jego praca na urlopie



Gosia ja pierdziu ale masz warzywnik no piękny, ja w lipcu dopiero miejsce będę robić ale gdzie mi tam do Ciebie. Teraz to normalnie mnie rozwaliłaś przeciwpancernym hahhaha
____________________
Z Pszenicznej...
katel 23:57, 07 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gocha napisał(a)


Kasiu ale i tak Twoje skrzynie lepsze bo wyższe i krzyż może nie boli tak bardzo. Szałwie ja uwielbiam za ten cudny kolor- szczególnie te najciemniejsze, i za to że pszczółki bardzo je lubią. Dzięki za pochwały warzywnika ale jeszcze dużo pracy wymaga

Wyższe wygodniejsze ale Wy trwalsze będziecie mieli - ciekawa jestem ile u mnie dechy wytrzymają.
Szałwie cudowne masz, ja mam w tym roku pierwsze krzaczki dopiero no i oczywiście już je uwielbiam.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
yolka 17:51, 08 cze 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
No wreszcie do Ciebie dotarłam Na początek zachwycam się warzywnikiem - POKAZOWY. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 17:54, 08 cze 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
cofnęłam się kilka stronek i widzę, że podobne klimaty lubimy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kindzia 09:21, 09 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Małgoś!!! Piękna Grace!!! Piękna sadzona!!! Dziękuję bardzo!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
KasiaWB 18:13, 09 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Brawo Gosia ja bym mogła mieć taki sam warzywnik i bym go nie obsadzała żeby nic mi go nie zakrywało, bo taki ładny )) a poważnie, to bardzo elegancki nawet przechowalnik dla roślin może być, albo do wysiewania i potem jak wzejdzie myk na rabatkę super
Róże to już sama wiesz, że piękne ja kombinuję jakie w przyszłości posadzić
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Bogdzia 20:54, 09 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No eMusiowi pochwały sie należą, cudnie to zrobił. Ja natomiast zauwazyłam ze masz te dzikie czarne bzy które ja uwielbiam jak kwitna. nie chciały u mnie rosnac ale dwa po latach grymaszenia w końcu kwitna, lubię ich zapach. No i u Kasi sie spotykamy
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AgataP 21:26, 09 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gośka widzimy się u Kasi? No to teraz się poznamy
____________________
Z Pszenicznej...
Ewa777 22:46, 09 cze 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18553
Gocha napisał(a)
I róża Queen of Sweden- kwiat bardzo mi się podoba, pokrój i kolor liści też ale bardzo krótko kwiaty sie utrzymują na krzaczku. Za szybko płatki opadają. Może jak będzie starsza to się zmieni


Ale mi się ta róża podoba
Warzywnik rewelacja Po prostu cudo
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies