Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 15:14, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ale warzywnik woow M niesamowity Pochwal Go jeszcze raz


Gosiu ten warzywnik jeszcze nie dokończony i szkoda że nie posiane warzywa. Ale może jeszcze jakąś rozsadę uda mi sie kupić i może jakieś kwiaty np. ostróżki posieję czy inne bo mam nasiona, Coś tam zrobię. A jeszcze jak będzie całkiem dokończony to zrobię fotki- mam nadzieję że będzie taki jaki sobie wymarzyłam . Mam nadzieję że to nie dziwi że mam takie dziwne marzenia. M. właśnie pochwalony
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
dorciabe 15:30, 03 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gosia wszystko, ale to wszystko mi sie podoba orliki kocham, róże śliczne cudnie masz
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Gocha 18:32, 03 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)
Gosia wszystko, ale to wszystko mi sie podoba orliki kocham, róże śliczne cudnie masz


Dorotko to fajnie że Ci się podoba. Dobrze że na zdjęciach nie widac tak bardzo tych dużych ilości chwaściorów- niestety nie wyrabiam z ich usuwaniem. Orliki te granatowe coraz bardziej mi sie podobają
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Dorota123 12:42, 04 cze 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Spodobał mi się pomysł z cięciem wajgeli ( krzewuszki) moja jakaś taka rozczochrana. Jak przekwitnie wyślę ją do fryzjera.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anna_g 13:34, 04 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Gocha napisał(a)


Aniu dzięki. Mój Palibin też był mały jak go kupowałam ale on już u mnie jest coś ponad 10 lat to miał prawo urosnąć. Ty też się doczekasz takiego dużego i pięknego Pozdrawiam


Oj to troche przyjdzie mi czekać hahaha Gosiu - mój maluch właśnie przekwitł poobcina kwiatostany. A powiedz mi czy Ty swojego jakos formujesz czy on tak sam z siebie w kulkę rośnie zachwycilas mnie orlikami - masz bardzo różne. Sliczne
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 18:19, 06 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Małgoś...ale masz warzywnik! Jak u Monty Dona!!! Kawał terenu!!! To się chłopina narobił, ale jaki efekt! I jakie wylizane

Szałwie przy moich masz ogromne, ostróżki też. U mnie te dopiero zaczynają. I widzę, że Cię też na róże wzięło Cudne kupiłaś!!!

Od Pruchniaka mam wszystkie moje Austiny. Udało mi się pana przekonać i mi sprzedał wysyłkowo Wszystkie bardzo ładnie się przyjęły i teraz, w drugim roku dopiero, już zaczynają szaleć I bardzo dobre ceny wtedy miał tych róż. U nas, u Kapiasa, wtedy chcieli jeszcze raz tyle...pewnie dlatego zamiast jednego Williama Morissa przykleiło mi się 7 sztuk...ale miałam zagwozdkę żeby je jakoś posadzić...i tak 4 historyczne róże musiały wylecieć. Ale nie żałuję A róże rosną i znowu mam ścisk
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
katel 23:28, 06 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Wow Gosiu róże przepiękne, szałwie cudo ale warzywnik to mnie zastrzelił normalnie - działacie błyskawicznie.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Ewkakonewka 23:35, 06 cze 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Gosia warzywnik robi wrażenie. Fantastyczny jest. Buziak
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Gocha 00:30, 07 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dorota123 napisał(a)
Spodobał mi się pomysł z cięciem wajgeli ( krzewuszki) moja jakaś taka rozczochrana. Jak przekwitnie wyślę ją do fryzjera.


Dorotko ja zawsze przycinałam krzewuszki, tylko nie wszystkim to wychodziło na dobre ale te o ciemnych liściach lubią gdy je tak traktuję. Ja przycinam po kwitnieniu ale jeszcze na wiosnę jak sa za duże krzewy to przycinam- tak zrobiłam w tym roku i też kwitły ładnie. Nie chcę żeby nadmiernie się rozrastały
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 00:42, 07 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
anna_g napisał(a)


Oj to troche przyjdzie mi czekać hahaha Gosiu - mój maluch właśnie przekwitł poobcina kwiatostany. A powiedz mi czy Ty swojego jakos formujesz czy on tak sam z siebie w kulkę rośnie zachwycilas mnie orlikami - masz bardzo różne. Sliczne


Aniu ja właśnie przycinam mojego Palibina w kulkę, wprawdzie z jednej strony jest bardziej rozbudowana ale trudno , jakos tak mi wychodzi i sie tym nie przejmuję zbytnio Orliki bardzo mi sie podobaja i staram się co roku jakieś dokupić
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies