Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Słoneczny ogród safikey, czyli mega dużo pracy przed nami

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród safikey, czyli mega dużo pracy przed nami

boscolo 16:44, 14 wrz 2014


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 39
Dosyć ciekawy żywopłot z pęcherznic. Bardzo podoba mi się rabata żwirowa. Jestem tu nowy zastanawiam się czy te rośliny nie za gęsto posadzone ja bym się obawiał, że za bardzo one się rozrosną.
____________________
"Rozgardiasz w moim ogrodzie"
safikey 09:04, 15 wrz 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
boscolo napisał(a)
Dosyć ciekawy żywopłot z pęcherznic. Bardzo podoba mi się rabata żwirowa. Jestem tu nowy zastanawiam się czy te rośliny nie za gęsto posadzone ja bym się obawiał, że za bardzo one się rozrosną.


cześć, dziękuję za odwiedziny i oczywiście nie sposób się z Tobą nie zgodzić
to moja pierwsza rabata posadzona chyba 3 lata temu i oczywiście błędów się nie ustrzegłam. Już przesadziłam dwa jałowce które zbytnio się tam rozrosły, ale na szczęście mam gdzie przesadzać


cały przód czeka...

A żywopłot z pęcherznic nadal bardzo mi się podoba


coraz więcej barw w ogrodzie...

pozdr
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
popcorn 13:07, 15 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
jeja ale masz olbrzymią tę działkę!! bym sobie urządzała wieki jakieś, bo i pracy sporo przy takiej powierzchni..
Rabaty masz ciekawe, pęcherznicowy żywopłot też niespotykany pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
safikey 22:58, 16 wrz 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
popcarol napisał(a)
jeja ale masz olbrzymią tę działkę!! bym sobie urządzała wieki jakieś, bo i pracy sporo przy takiej powierzchni..
Rabaty masz ciekawe, pęcherznicowy żywopłot też niespotykany pozdrawiam!


ha ha ha to właśnie ja też juz kilka lat pracuję przy ogrodzie i jakiegoś końca nie widać

ale to dobrze, bo co robiłabym przez resztę życia, a tak popołudnia na świeżym powietrzu, dzieciaczki pomagają, mąż zajmuje się trawą - ach jaki słodki żywot
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 23:36, 16 wrz 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
ale szybko zarosła trawa na miejscu po basenie...




podpowiecie czy może podcinać wierzbę, dla nadania kształu?




a perukowca na pniu też mogę, bo niedawno go posadziłam a już jakis taki duzy?


miłej nocy
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
boscolo 04:34, 17 wrz 2014


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 39
Też miałem podbną wierzbe. Nie wiem czemu, ale na nastepny sezon od posadzenia zaczeła mi usychać u znajomych to samo zaopserwowalem.
____________________
"Rozgardiasz w moim ogrodzie"
safikey 12:40, 17 wrz 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
boscolo napisał(a)
Też miałem podbną wierzbe. Nie wiem czemu, ale na nastepny sezon od posadzenia zaczeła mi usychać u znajomych to samo zaopserwowalem.



ooo nie zamartwiaj mnie...
moja już rok rośnie, ale odpukac nic się jej nie dzieje

a podcinałeś swoją?
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
popcorn 13:33, 17 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Perukowca ciachnij na wiosnę, szkoda by było gdyby zaczął odrastac, a odrosty zmarzły zimą. Wierzbę bym ciachnęła nawet teraz, to taki chwast że odrosnie szybciutko i w kazdych warunkach. tnij jak najczesciej, zeby nabrala ksztaltu
pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Toszka 21:29, 17 wrz 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
a ja odradzam ciecie wierzby - zapowiadaja mroźną zime, pewnie coś przemarznie... ciachniesz drastycznie marzec-kwiecień, a potem co 6 tygodni...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
safikey 11:21, 18 wrz 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Dziewczyny, odkłądam więc cięcie wirzby i perukowca za wiosnę

a jak myślicie czy na wiosne mogłabym podzielić tę rozplenice na dwie mniejsze??



____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies