Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, który ciągle zmieniam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, który ciągle zmieniam

08:37, 19 wrz 2014
Dzień dobry Jagódko
Będę musiała dać ten mój rozchodnik gdzieś na tyły

U nas pogodnie ale sucho,od rana podlewam.

Miłego dnia
asiach 08:41, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jagódko jak zwykle pięknie a te Twoje rozchodniki stoją sztywno i pięknie się prezentują a moje pokladają się i jakoś tak ni jak wyglądają.
A sucho u nas nadal. Wczoraj sadziłam hortensje ukorzenione przez Tatę i ziemia była bardzo twarda.
Miłego dnia
Katkak 08:57, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jag_58 napisał(a)

Kasiu to tez takie czarowanie ,robię tak fotki ,zeby chwastów nie było widać ,a ze są to musisz mi uwierzyć na słowo A tak a'propos u Ciebie nie widziałam zadnego chwaściora ,zresztą we wszystkim jesteś usprawiedliwiona buziolki x3

Ja też staram się tak robić zdjęcia żeby chwastów nie było widać . Oj Jagódko niesamowity ten Twój ogród. Nic tylko podziwiać, podziwiać, podziwiać...
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Jag_58 09:08, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
yolka napisał(a)
śliczny masz rozchodnik, też je lubię. Musze pokazać swój

Jolka ja tez bardzo lubię rozchodniki i powiem Tobie ,ze wyjatkowo dobrze w tym miejscu rosną ,miejsce słoneczne i suche ,bo mam go też w innym miejscu też słonecznym ,ale w otoczeniu innych roślinek ,ale tam bida i coś go żre a Ty masz jakieś spostrzezenia ??? pokaż swoje miłego dnia
____________________
Jagoda
Jag_58 09:15, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Aniulka napisał(a)
Dzień dobry Jagódko
Będę musiała dać ten mój rozchodnik gdzieś na tyły

U nas pogodnie ale sucho,od rana podlewam.

Miłego dnia

Aniu u nas się chmurzy i może popada sucho jest okropnie ,na razie niczego nie jestem wstanie przesadzić wczoraj M wylewał wodę z basenu to podlewałam ogródek ,dzisiaj ciąg dalszy podlewania pokaz fotke z tym rozchodnikiem ,zanim go przeniesiesz na tyły bo on jednak bardzo zdobi i szkoda go na tyły miłego dnia
____________________
Jagoda
Jag_58 09:23, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
asiach napisał(a)
Jagódko jak zwykle pięknie a te Twoje rozchodniki stoją sztywno i pięknie się prezentują a moje pokladają się i jakoś tak ni jak wyglądają.
A sucho u nas nadal. Wczoraj sadziłam hortensje ukorzenione przez Tatę i ziemia była bardzo twarda.
Miłego dnia

Asieńko tylko te tak ładnie się prezentują ,w innym miejscu bida i sa pozżerane ,jeszcze mrówki sobie kopce w nich porobiły
Asiu u nas susza ,ze strach ,nadzieja ,ze jednak w najbliższych dniach popada jak zapowiadają Fajnie masz ze swoim Tatą ,też ma pasję ogrodnika
Miłego dnia idę sprzatać dom co tak sobie lubię .......ale cóż siła wyższa
____________________
Jagoda
grazyna_olsz... 09:36, 19 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
To szybciutko posprzątaj i do ogrodu
czytam wasze wywody o rozchodnikach i tak mi się wydaje że sa one kapryśne u mnie 2 sa piekne a 2 tragiczne i rosną w porównywalnych warunkach nie mam pojęcia co za przyczyna
asiach 09:43, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jag_58 napisał(a)

Asieńko tylko te tak ładnie się prezentują ,w innym miejscu bida i sa pozżerane ,jeszcze mrówki sobie kopce w nich porobiły
Asiu u nas susza ,ze strach ,nadzieja ,ze jednak w najbliższych dniach popada jak zapowiadają Fajnie masz ze swoim Tatą ,też ma pasję ogrodnika
Miłego dnia idę sprzatać dom co tak sobie lubię .......ale cóż siła wyższa

Oj Jagódko jak nie ślimaki to mrówki ....
A z Tatą, oj tak stara się jak może .... zastępić Mamę
Sprzątać będę dzisiaj ale to ja lubię robić
Nie przeszkadzam pracuj w spokoju
asiach 09:44, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
grazyna_olszewska napisał(a)
To szybciutko posprzątaj i do ogrodu
czytam wasze wywody o rozchodnikach i tak mi się wydaje że sa one kapryśne u mnie 2 sa piekne a 2 tragiczne i rosną w porównywalnych warunkach nie mam pojęcia co za przyczyna

????
Może to tak jak z dziećmi różne charaktery a chowane jednakowo
Miłego
Jag_58 09:47, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Katkak napisał(a)

Ja też staram się tak robić zdjęcia żeby chwastów nie było widać . Oj Jagódko niesamowity ten Twój ogród. Nic tylko podziwiać, podziwiać, podziwiać...

Kasieńko jesteś kochana ale ja myśle ,ze kazdy ogród ,nieważne czy duży czy mały jest piękny ,jeśli sprawia radość właścicielom
miłego dnia Kasieńko ,buziolki x3
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies