Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, który ciągle zmieniam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, który ciągle zmieniam

Ivvvona 22:13, 14 wrz 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Piękne ujęcia, ja także uwielbiam miskanty, u Ciebie już dorodne egzemplarze
____________________
W ogródku Iwony
00:01, 15 wrz 2014
Jagódko doczytałam o burzy,którą mieliście jakiś czas temu..jak ja się ich boję.Rolety zasunięte bym nie widziała błyskawic.Najlepiej to wlazłabym do łazienki razem ze Sunią,bo ona też taki "boidudek" (łazienka bez okien).

Piękne masz trawy i jakie dorodne.Kącik z ławką w ich otoczeniu przeuroczy..nic tylko przycupnąć,przymknąć oczy,twarz wystawić do słoneczka i słuchać ich szumu...
Czy jakieś rosną Ci w otoczeniu świerków? Zastanawiam się czy mogę je pod nimi posadzić,czy dadzą radę..

Buziaki
bdan 07:25, 15 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Jag_58 napisał(a)
jak ja lubie miskanty





Jagódko, pięknie.
Ta ściana drzew to jeszcze wszytko na twojej działce, czy krajobraz zapożyczony tez dochodzi.
Kombinuję co u mnie na końcu działki, musze mężowi pokazać.

Jakbys nie miała nic przeciwko, to wklej mi te dwa zdjęcia u mnie

Pozdawiam. Mam nadzieje,że ze zdrówkiem już ok.
asiach 17:59, 15 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Witaj Jagódko, w nowym tygodniu
Zabieram się do pracy i powoli powracam na forum
Miłego popołudnia
Mam nadzieję, że już się wykurowałaś?
Jag_58 19:55, 15 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
bdan napisał(a)


Jagódko, pięknie.
Ta ściana drzew to jeszcze wszytko na twojej działce, czy krajobraz zapożyczony tez dochodzi.
Kombinuję co u mnie na końcu działki, musze mężowi pokazać.

Jakbys nie miała nic przeciwko, to wklej mi te dwa zdjęcia u mnie

Pozdawiam. Mam nadzieje,że ze zdrówkiem już ok.

Danusiu wkleiłam
____________________
Jagoda
Jag_58 19:59, 15 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Aniulka napisał(a)
Jagódko doczytałam o burzy,którą mieliście jakiś czas temu..jak ja się ich boję.Rolety zasunięte bym nie widziała błyskawic.Najlepiej to wlazłabym do łazienki razem ze Sunią,bo ona też taki "boidudek" (łazienka bez okien).

Piękne masz trawy i jakie dorodne.Kącik z ławką w ich otoczeniu przeuroczy..nic tylko przycupnąć,przymknąć oczy,twarz wystawić do słoneczka i słuchać ich szumu...
Czy jakieś rosną Ci w otoczeniu świerków? Zastanawiam się czy mogę je pod nimi posadzić,czy dadzą radę..

Buziaki

Anulek generalnie koło swierków niee mam traw ,ale w jednym miejscu koło świerka mam rozplenicę japońską i bardzo dobrze sobie radzi wklejam fotkę kiepska jakość
____________________
Jagoda
Jag_58 20:03, 15 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
asiach napisał(a)
Witaj Jagódko, w nowym tygodniu
Zabieram się do pracy i powoli powracam na forum
Miłego popołudnia
Mam nadzieję, że już się wykurowałaś?

Asiu ze zdrowiem lepiej ,zaległości w domu i ogrodzie na forum mało czasu ;(a w kuchni czekają pomidory i buraczki ,Asieńko serdecznie pozdrawiam i buziaki
____________________
Jagoda
Mala_Mi 21:09, 17 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nieważne co na głowie, ważne co w głowie

Piękne miskanty, piękny ogród... To znaczy piękny park I hosty w pełnym słoneczku takie jeszcze ładne
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
bdan 06:41, 18 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Jag_58 napisał(a)

Danusiu wkleiłam


Dziękuje Jagódko.

Zastanawiamy się co tam dosadzić z tyłu działki, i żeby mieć tak jak u Ciebie, takiej wielkosci jakies drzewa , to już nie dożyjemy.
Myslelismy, że serbskie tak posadzić, ale nie chciałabym tak jednorodnie i nie wiem co dosadzic, żeby inny kolor też był i żeby cenowo nie był to tez kosmos

asiach 08:58, 18 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jagódko, miłego dnia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies