Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, który ciągle zmieniam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, który ciągle zmieniam

Jag_58 18:25, 18 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
widoczki


rozchodniki


____________________
Jagoda
bartek_luberda 19:55, 18 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Widoczki śliczne
____________________
Ogródeczek
Katkak 20:18, 18 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jagódko znów czarujesz, jest przepięknie. Powiedz mi, bo w głowie mi się to nie mieści: jak Ty to robisz, że mając tak olbrzymi ogród jest on tak wypieszczony? Ani źdźbełka chwasta tam nie widzę. Wstyd mi, bo na moim spłachetku chwast na chwaście chwasta pogania . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
22:51, 18 wrz 2014
Jagódko śliczne rozchodniki.Co to za odmiana?
Pytałam o trawy pod świerkami,widziałam Twoją rozplenicę,dobrze sobie radzi pod nim.Ja mam zwykły świerk i wsadziłam niedawno rozplenicę blisko niego,zobaczę jak będzie sobie radzić,w razie czego najwyżej przesadzę dalej
Jag_58 23:07, 18 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
bartek_luberda napisał(a)
Widoczki śliczne

Beatko wielkie dzieki
pozdrówka i buziaki
____________________
Jagoda
Jag_58 23:10, 18 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Katkak napisał(a)
Jagódko znów czarujesz, jest przepięknie. Powiedz mi, bo w głowie mi się to nie mieści: jak Ty to robisz, że mając tak olbrzymi ogród jest on tak wypieszczony? Ani źdźbełka chwasta tam nie widzę. Wstyd mi, bo na moim spłachetku chwast na chwaście chwasta pogania . Pozdrawiam .

Kasiu to tez takie czarowanie ,robię tak fotki ,zeby chwastów nie było widać ,a ze są to musisz mi uwierzyć na słowo A tak a'propos u Ciebie nie widziałam zadnego chwaściora ,zresztą we wszystkim jesteś usprawiedliwiona buziolki x3
____________________
Jagoda
Jag_58 23:21, 18 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Aniulka napisał(a)
Jagódko śliczne rozchodniki.Co to za odmiana?
Pytałam o trawy pod świerkami,widziałam Twoją rozplenicę,dobrze sobie radzi pod nim.Ja mam zwykły świerk i wsadziłam niedawno rozplenicę blisko niego,zobaczę jak będzie sobie radzić,w razie czego najwyżej przesadzę dalej

Anulek jak się nie mylę to chyba rozchodnik Matrona albo Brillant jutro sie przypatrzę i porównam to dam Ci znać rozplenicę i tak dobrze co kilka lat dzielić ,więc jak nie będzie jej miejsce odpowiadać to ją przesadzisz
____________________
Jagoda
23:25, 18 wrz 2014
Mój rozchodnik cosik wyleguje,on chyba z tych wyższych,bo jak miałam w innym miejscu to też polegiwał więc przesadziłam i to samo Ma bardzo jasne liście i różowe kwiaty.
Jag_58 23:53, 18 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Aniulka napisał(a)
Mój rozchodnik cosik wyleguje,on chyba z tych wyższych,bo jak miałam w innym miejscu to też polegiwał więc przesadziłam i to samo Ma bardzo jasne liście i różowe kwiaty.

Anulek ja u Ciebie a Ty u mnie jak to się mówi telepatia
możliwe ,ze masz z tych wyższych chociaż Brillant tez piszą ,ze do 50 cm ,ale u mnie jakoś nie osiągaja tych wysokości ,może dlatego się nie pokładają
____________________
Jagoda
yolka 07:52, 19 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
śliczny masz rozchodnik, też je lubię. Musze pokazać swój
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies